رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرات دوستان راجع به کتاب آموزش تعمیرات تلفن همراه با طعم پرتقال

سیا

ارسال های توصیه شده

سلام و درود خدمت دوستان

از دوستانی که کتاب " آموزش تعمیرات تلفن همراه با طعم پرتقال " رو مطالعه کردند (یا کسی را میشناسند که مطالعه کرده)، خواستاریم نظرشان را در رابطه با این کتاب ( نحوه بیان و کاربردی بودن مطالب آن ) در اینجا بیان کنند تا دوستان از تجربیاتتان استفاده کنند.ً@*&،654163ً@*&،654163

متشکر از دوستان

اینم تقدیم به شما ً@*&،754ً@*&،754ً@*&،754ً@*&،8

لینک ارسال
به جای اون اگه اشتراک vip همین سایت را بخری بیشتر به دردت میخوره

آره، اما فکر نکنم قیمتش 200 باشه ً@*&،894ً@*&،894

اگه اینجا اشتراک رو یه کم شرایطی کنن بهتر میشه و میتونم بخرم ً@*&،654163ً@*&،654163

لینک ارسال
آره، اما فکر نکنم قیمتش 200 باشه ً@*&،894ً@*&،894

اگه اینجا اشتراک رو یه کم شرایطی کنن بهتر میشه و میتونم بخرم ً@*&،654163ً@*&،654163

خیلی قدیمیه..........مباحث ابتدایی سخت افزارش خوبه .نمیدونم ابدیت کردن جدیدا یا نه ...اما مباحثی برا تعمیر میگه که دیگه الان از اون گوشی ها نیست.مثلا n95 n78 6620 ...

irgsm

لینک ارسال
خیلی قدیمیه..........مباحث ابتدایی سخت افزارش خوبه .نمیدونم ابدیت کردن جدیدا یا نه ...اما مباحثی برا تعمیر میگه که دیگه الان از اون گوشی ها نیست.مثلا n95 n78 6620 ...

خب شما چه چیزی رو پیشتهاد میکنید برای فردی که الکترونیک و پایه رو بلده ؟

لینک ارسال
  • 5 سال بعد...

سلام

تقریبا چندکتاب تاپی که درباره تعمیر سخت افزاری وجود دارن رو مطالعه کردم. با احترام باید بگم که مطالبشون کوچکترین ارزشی ندارن و حتی برای تعمیر یک مشکل ساده هم نمیتونن مفید باشن. بیشتر به کسایی توصیه میشه که میخوان آزمون فنی حرفه ای بدن. تو یک سایتی لیست بهترین کتاب ها رو دیدم اگر لینک سایت رو پیدا کردم همینجا میفرستم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱۴۰۱/۱/۱۴ در 21:25، mohsensekandari گفته است:

سلام

تقریبا چندکتاب تاپی که درباره تعمیر سخت افزاری وجود دارن رو مطالعه کردم. با احترام باید بگم که مطالبشون کوچکترین ارزشی ندارن و حتی برای تعمیر یک مشکل ساده هم نمیتونن مفید باشن. بیشتر به کسایی توصیه میشه که میخوان آزمون فنی حرفه ای بدن. تو یک سایتی لیست بهترین کتاب ها رو دیدم اگر لینک سایت رو پیدا کردم همینجا میفرستم

من خودم دارم یک کتاب در مورد تعمیرات نرم افزاری موبایل مینویسم که امسال انتشارش میکنم

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در ۱۴۰۱/۱/۱۵ در 13:41، ILYA20 گفته است:

من خودم دارم یک کتاب در مورد تعمیرات نرم افزاری موبایل مینویسم که امسال انتشارش میکنم

سلام عرض ادب ..بسیار عالی 

بی زحمت پی وی تلگرام ا پیام های اینجا رو چک بکنید منتظرم

irgsm

لینک ارسال
در ۱۴۰۱/۱/۱۵ در ۱۳:۴۱، ILYA۲۰ گفته است:

چه خوب 👏 حتما بعد از انتشار اعلام کنید تا استفاده کنیم

اینم سایتی بود که کتاب ها رو لیست کرده، برای مبتدیا شاید مفید باشه

https://fixphoner.com/mobile-repair-book/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...