رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

انتقاد از سایت و مرکز دانلود

iran_gsm

ارسال های توصیه شده

سلام با تشکر از زحمات ایلیا جان و مدیران عزیز حقیقتش هزینه ای که ما پرداخت کردیم برا انجمن و دانلود سنتر مبلغ ناچیزیه ولی از اون زمانی ک من اکانت خریدم یا سایت در حال تغییر و تحول بود یا دانلود سنتر بسته بود یا جابجا میشد ولی بازم جای تقدیر از تلاش شبانه روزیتون هست ولی ناراحتیم بیشتر از اینه که یک گیگ فایل A5500 Hv فارسی رو میگیرم از دانلود سنتر (فایل وسطی که نوشته فارسی دارد ) و میبینم اصلا فارسی نداره

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
فایل سوم هم رام کوک شده تیم پارس جی اس ام هست که قرار دارید که فقط میشه موقعی ک تبلت رو فاکتوری ریست کرد زبون فارسی رو انتخاب کرد

سلام و درود بر شما ...

لینک مربوطه را قرار دهید تا رسیدگی شود ...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
بنده مشکلم با یه رید از تبلت دیگه حل شد ولی لینک هم خدمتتون

لینک پست اصلی رو قرار دهید ...

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

ایلیا جان پستی نیست.من خواستم رام 5500 بگیرم دومین فایل دانلود سنتر رو زدم نوشته بود فارسی ولی فارسی نداشت سومی رو هم زدم فارسی بود ولی از تیم پارس بود و اینکه موقع فاکتوری ریست فقط میشد زبون فارسی رو انتخاب کرد داخل Language فارسی نیست

لینک ارسال
سلام با تشکر از زحمات ایلیا جان و مدیران عزیز حقیقتش هزینه ای که ما پرداخت کردیم برا انجمن و دانلود سنتر مبلغ ناچیزیه ولی از اون زمانی ک من اکانت خریدم یا سایت در حال تغییر و تحول بود یا دانلود سنتر بسته بود یا جابجا میشد ولی بازم جای تقدیر از تلاش شبانه روزیتون هست ولی ناراحتیم بیشتر از اینه که یک گیگ فایل A5500 Hv فارسی رو میگیرم از دانلود سنتر (فایل وسطی که نوشته فارسی دارد ) و میبینم اصلا فارسی نداره

دقيقااااااااا منم موافقم + اينكه من چند روز پيشم ي فايل 816g مدياتك فارسيشو ميخواستم تو دانلود سنتر ٢تا فايل زده بود فارسي يكي رو هم زده بود نداره من ٢تا شم دانلود كردم ٢تاشم فارسي نبود

بعد يكي از دوستان ي فايل گذاش نوشته بود كوك

شده توسط ايليا من اونم زدم رو ارم ميموند هركاري

كردم جواب نداد ميتونيد پستاي منو بريد ببينيد

كلا ايراد نوشتاري داره دانلود سنتر و اينكه من ٢ ٣تا

قبلا سفارش فارسي سازي دادم كسي اصلا جوابم نداد

يكي از پستامم پاك كردن مديران خيلي برام جالب بود

من كلا تو اين سايت ٣تا سوال پرسيدم يدونش كه دعوامون شد جوابي ندادن به ما اون ٢تارم كسي

بلد نبود فكنم يكم بايد مسعوليت پذير باشن بعضي از دوستان

لینک ارسال

درود__

دوستان همینجور که اطلاع دارید دانلود سنتر بطور کلی تغییر پیدا کرده و باید گفت ما از ابتد ا شروع کردیم و یک تیم چند نفره بصورت شبانه روزی دارن کار میکنن و تعداد فایل ها و همینطور مدلهای گوشی بسیار زیاده خوب طبیعی هست که مشکلاتی و یا ایرادات نوشتاری ناچیز وجود داشته باشه

این ایرادات با همکاری شما عزیزان رفع میگردد و اگه ایرادی مشاهده کردید لطفا لینک و پست مربوطه رو ارایه دهید تا رسیدگی شود

سعی ما بر این هست که انشاالله بهترین دانلود سنتر را ارایه دهیم ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...