رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش حذف گوگل آكانت g935f و مدل ٢٠١٦ به صورت متنى

tifo02

ارسال های توصیه شده

میشه بگید کدوم ورژن رو دانلود کنم

گوشی را ده ساعت تو حالت خاب بوده ولی بازم که میگه روی متن دلخواه نگه دارید گزینه شیر رو بزنید

هر چی روی نوشته ها نگه میدارم هیچ عکسلعملی نمیاد نمی دونم ایراد کار چیه یه کلیپ تو پست 6 گذاشتم از گوشی فیلم بردای کردم ببینین هیچ گزینه ای نمیاد

راستی نیازی هست که دانگرد کنم به نسخه پایین تر اگه دانگرد کنم برای شبکه و بیس باند مشگلی پیش نمیاد

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
میشه بگید کدوم ورژن رو دانلود کنم

گوشی را ده ساعت تو حالت خاب بوده ولی بازم که میگه روی متن دلخواه نگه دارید گزینه شیر رو بزنید

هر چی روی نوشته ها نگه میدارم هیچ عکسلعملی نمیاد نمی دونم ایراد کار چیه یه کلیپ تو پست 6 گذاشتم از گوشی فیلم بردای کردم ببینین هیچ گزینه ای نمیاد

راستی نیازی هست که دانگرد کنم به نسخه پایین تر اگه دانگرد کنم برای شبکه و بیس باند مشگلی پیش نمیاد

سلام

شما بعد از زدن فایل کومباین باید دانگرید کنید به ورژنی که قرار دادم.در پچ جدید این باگ برطرف و بسته شده.مشکلی هم واسه سریال در دانگرید پیش نمیاد اگر از فایل کومباین استفاده کنید.من از اخرین پچ به اولین ورژن هم دانگرید کردم

Samsung Updates - Firmware Download Page

ورژن های جدید هیچ خاصیتی ندارن فقط داری پچ جدید برای بسته شدن هک قفل frp هستن.

بعد از فلش گوشی رو وایپ کرده و به وای فای وصل شوید و گوشی رو بذارید یه گوشی و به هیچ وجه به گوشی دست نزنید و بعد از 5 6 ساعت برید سراغش و ادامه کار مانند پست اول.....اگر زودتر از این ساعت حتی صفحه گوشی روشن بشه دیگه جواب نمیده و باید وایپ کنید و تمام مراحل از اول.

دوستان لطفا در حفظ این آموزش ها کوشا باشند.من برای قفل frp این گوشی کمتر از 150 تومان نمیگیرم.چون ساعت ها شبانه روزی وقت میذاریم تا به راه حل درست دست پیدا کنیم.معما چو حل گشت آسان شود...

لینک ارسال
سلام

شما بعد از زدن فایل کومباین باید دانگرید کنید به ورژنی که قرار دادم.در پچ جدید این باگ برطرف و بسته شده.مشکلی هم واسه سریال در دانگرید پیش نمیاد اگر از فایل کومباین استفاده کنید.من از اخرین پچ به اولین ورژن هم دانگرید کردم

Samsung Updates - Firmware Download Page

ورژن های جدید هیچ خاصیتی ندارن فقط داری پچ جدید برای بسته شدن هک قفل frp هستن.

بعد از فلش گوشی رو وایپ کرده و به وای فای وصل شوید و گوشی رو بذارید یه گوشی و به هیچ وجه به گوشی دست نزنید و بعد از 5 6 ساعت برید سراغش و ادامه کار مانند پست اول.....اگر زودتر از این ساعت حتی صفحه گوشی روشن بشه دیگه جواب نمیده و باید وایپ کنید و تمام مراحل از اول.

دوستان لطفا در حفظ این آموزش ها کوشا باشند.من برای قفل frp این گوشی کمتر از 150 تومان نمیگیرم.چون ساعت ها شبانه روزی وقت میذاریم تا به راه حل درست دست پیدا کنیم.معما چو حل گشت آسان شود...

لینک دیگه ای دارید چون نمی تونم از این لینک ها دانلود کنم

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

اعلام نتیجه

بلاخره درست شد

دانگرد کردم اومد به نسخه پایین تر و بعد گوشی رو وایپ کردم بعد به وایفای وصل شدم و به مدت شیش ساعت گذاشتم کنار توی این شیش ساعت نباید حتی صفحه گوشی روشن بشه

بعد طبق آموزش رفتم جلو و frp انلاک شد

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
اعلام نتیجه

بلاخره درست شد

دانگرد کردم اومد به نسخه پایین تر و بعد گوشی رو وایپ کردم بعد به وایفای وصل شدم و به مدت شیش ساعت گذاشتم کنار توی این شیش ساعت نباید حتی صفحه گوشی روشن بشه

بعد طبق آموزش رفتم جلو و frp انلاک شد

از فایل های باینتری استفاده تکردی ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...