رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش حذف گوگل آكانت g935f و مدل ٢٠١٦ به صورت متنى

tifo02

ارسال های توصیه شده

اين آموزش قبلا توسط دوستان طى ويديويى ارائه شده اينجا به صورت متنى توضيحات واستون مينوسم واسه دوستانى كه دسترسى به اينترنت قوى يا چيلتر شكن ندارن اول از همه باطرى گوشى فول باشه هدف اين آموزش فقط وارد شدن به مرورگر است كه بعد از آن به راحتى ميتونين فايل مورد نظر و دانلود و مراحل حذف گوگل اكانت بريد

در ابتدا گوشى به وايفاى وصل كنيد روى next كليك كنيدبعد در قسمت terms and conditions بر روى next كليك بعد روى user licence كليك بعد روى enhanced features كليك كنيد در اين مرحله روى يك متن دلخواه نگه داريد تا گزينه share نمايان شود بعد رو گزينه samsung setup wizard فشار دهيد بعد وارد گزينه battery شويد در اينجا گزينه ايى هست به نام change to a power saving location method در قسمت بالا خط دوم قبل از use detsils نمايان ميشود كه اگه نبود بايد گوشيو يكى دو ساعت تو حالت sleep يا خواب بزاريد تا اين گزينه نمايان شود روى اين گزينه ميزنيد بعد google location history ميزنيد بعد yes دوباره google location history ميزنيد حالا وارد صفحه گوگل ميشود در بالا سمت راست سه نقطه مربوط به منو را فشار دهيد بعدhelp بعد انتخاب مرورگر ، حالا كه وارد مرورگر شديد برنامه quick shrtcut maker .apk از سايتهاى خارجى يا ايرانى دانلود كنيد يا ميتونيد هم وارد سايت ما شويد و از لينك هاى مربوطه دانلود كنيد بعد از دانلود برنامه در منوى پائين مرورگر انتخاب گزنيه tab بعد new tab بعد در منوى زيرين مرورگر bookmarks را فشار دهيد بعد وارد قسمت history شويد بعد download history كه اگه برنامه رو به صورت كامل دانلود كرده ايد اينجا آيكون برنامه نمايان ميشود خب برنامه را نصب كنيد و وارد برنامه شويد حالا عبارت google accont manager رو سرچ كنيد و وارد آن شويد بعد روى گزينه google account manager در زيرش نوشته type email and password وارد شويد در اينجا روى قسمت Try بزنيد حالا سه نقطه بالا سمت راست رابزنيد و وارد قسمت browser sign in شويد بعد ok بعد جيميل و بعد رمز جيميل خودتون وارد كنيد بعد از وارد شدن حالا به صفحه اصلى كه به وايفاى وصل شديد برگرديد خب حالا با متصل بودن به وايفاى با خيال راحت تنظيمات اوليه گوشى را انجام دهيد و وارد گوشى شويد بعد از وارد شدن به تنظيمات رفته و گزينه دولوپر را فعال و در اونجا oem را فعال كنيد

اميدوارم مفيد باشه

لینک ارسال

من تا اونجایی که میگه روی یک جمله دلخواه کلید رو نگه دار تا گزینه share نمایان شود

ولی گزینه share نمیاد

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
من تا اونجایی که میگه روی یک جمله دلخواه کلید رو نگه دار تا گزینه share نمایان شود

ولی گزینه share نمیاد

دوست عزيز روى يه متن دلخواهى دو ثانيه نگه داريد تا گزينه هاى كپى و شير ظاهر بشه

لینک ارسال

بلخره چیلتر شکن دان کردم

ویدئو رو نگا کردم ولی بازم روی نوشته کلید می کنم بازم هیچی نمیاد نمی دونم ایراد کار کجاست

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
بلخره چیلتر شکن دان کردم

ویدئو رو نگا کردم ولی بازم روی نوشته کلید می کنم بازم هیچی نمیاد نمی دونم ایراد کار کجاست

دوبار کلیک کنید

حالت هالایت میشه

بعد روش نگه دارید گزینه ها ظاهر میشه

لینک ارسال
دوبار کلیک کنید

حالت هالایت میشه

بعد روش نگه دارید گزینه ها ظاهر میشه

اینم یه کلیپ از این ایراد

a>

فکر کنم فایلشو دانلود کنم دوباره امتحان کنم شاید درست بشه اونجایی که میگه باید روی نوشته کلید کنی

دوستان نظرتون چیه

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

دارم این ورژن رو دانلود می کنم ماله امروزه بعد دوباره امتحان کنم ببینم میشه یا نه

<a href=8586_capture.jpg' alt='8586_capture.jpg'

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

کسی به این ایراد نه خورده جای یکی از همکارا رفتم گفت 50 تومن می گیرم راه میندازم گفت یه نکته ظریف داره ولی نگفت ً@*&،8855

ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نیست کمک کنه ؟

راستی قضیه این فایل چیه دروغه یا راست ؟ فروشگاه نفت موبایل فایل فلش FRP RESET حذف اکانت گوگل G935F

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

کسی نیست ً@*&،985

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
کسی به این ایراد نه خورده جای یکی از همکارا رفتم گفت 50 تومن می گیرم راه میندازم گفت یه نکته ظریف داره ولی نگفت ً@*&،8855

ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نیست کمک کنه ؟

راستی قضیه این فایل چیه دروغه یا راست ؟ فروشگاه نفت موبایل فایل فلش FRP RESET حذف اکانت گوگل G935F

درود

نکته اش توی این قسمته :

بعد رو گزينه samsung setup wizard فشار دهيد بعد وارد گزينه battery شويد در اينجا گزينه ايى هست به نام change to a power saving location method در قسمت بالا خط دوم قبل از use detsils نمايان ميشود كه اگه نبود بايد گوشيو يكى دو ساعت تو حالت sleep يا خواب بزاريد تا اين گزينه نمايان شود روى اين گزينه ميزنيد بعد google location history ميزنيد

باید دستون نگه دارید روی سامسونگ ویزارد تا وارد این قسمت بشه.قبلش باید 4 5 ساعت گوشی توی اسلیپ بمونه....

اگر جواب نداد به ورژن های پایین تر دانگرید کنید.من اولین ورژن رو زدم تا جواب گرفتم...موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...