رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

چگونه یک تعمیرکار شویم و درآمد تعمیرات موبایل چطوریه

سیا

ارسال های توصیه شده

سلام

دوست عزیز بسیار کار خوبی میکنی که داری حرفه ای رو یاد میگیری سعی کن حتما اموزش ببینی اول اموزشگاه برو تا از اول شروع کرده باشی نه مثل خیلی از ماها همینجوری و همیشه یک جامون میلنگه بعد برو پیش کسی یاد بگیر ، همه ما موقعه اموزش همه چیز رو یاد نمیدیم و پس زرنگ باش و یاد بگیر از هر تعمیر کاری بپرسی خودشو عالی معرفی میکنه تو بگرد دنبال بی ادعا ترینشون عجله هم نکن ایشالله موفق میشی ، بازار کارشم خوبه ماهی حداقل 2500 تا 3500 رو درمیاری هم سخت کار کنی هم نرم بیشتر از اینم در میاری ولی باید تلاش کنی موفق باشی یا علی

سلام و تشکر از پاسختون

شما اولین نفری هستید که فرمودید برید آموزشگاه، میشه دلیلشو بپرسم ؟

لینک ارسال
  • پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام و تشکر از پاسختون

شما اولین نفری هستید که فرمودید برید آموزشگاه، میشه دلیلشو بپرسم ؟

با سلام و درود

من دراون حد نیستم ک بخوام نظر بدم ولی اگه اموزشگاه بری ی پیش زمینه ای واسه کارپیدا میکنی ک بعد بری پیش استادکار با چش بسته نیس و زودتر میتونی کارو بدزدی.

همیشه هم منتظر نباش یکی یادت بده.اموزشگاه بری روند یادگیریت راحت تر و اصولی تره.

یه سال تموم مجانی شاگردی کردم فقط واس اینکه طرف باکس داشت ولی نرم افزار یاد نداش ولی خدایی سخت افزارش خوب بود.پوستم کنده شد تا ی درضد کمی یاد گرفتم حالا خودم مغازه زدم در امدشم بد نیس واس اول کاری خوبه ماهی 1.5 می مونه.ولی صبور باس باشی و تحملتم زیاد ً@*&،454

r2ol_gsm-developers.gif
لینک ارسال
  • 2 سال بعد...
در 21 ساعت قبل، mosalehn گفته است :

سلام دوستان .

اموزشگاه تعمیرات موبایلی مدنظر دارید تا خوب اموزش بده و نیاز به شاگردی پیش کسی نباشه؟

لطفا پست های قدیمی رو بالا نیارین

اگر سوالی دارین توی موضوع جدید سوال تونو مطرح کنین

لینک ارسال
در در 1 تیر 1395 در 11:47، سیا گفته است :

سلام به دوستان گرامی

میگن قبل از هر کاری مشورت کنید،

ما هم از این تعمیرکاران موبایل شهرمون که میپرسیم جواب درست و حسابی نمیدن، خلاصه مزاحم شما شدیم تا از تجربیاتتون اسنفاده کنیم.

چند تا سوال دارم:

1. به کار تعمیرات علاقه دارم، بنظرتون بازارش خوبه ؟

2. چطور یاد بگیرم؟؟ برم آمورشگاه یا زیر دست یه استادکار (استاد کار درست و حسابی که آدم بهش اعتماد کنه نیست !! ) ؟

3. کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید ؟

متشکرم

جواب سوالات :
1.بستگی به مکانی که مغازه زدی و حیطه کاریت(سخت افزار یا نرم افزار) داره ...
2.سعی کن قبل از شروع یک اشنایی کلی با اصطلاحات و چیز های بیسیک اندروید مثل لینوکس داشته باشی و واسه یادگیری میتونی از یوتیوب یاد بگیری بهترین راه
3.هیچ اموزشگاه فقط یوتیوب

یک سری چیز ها هستن که به اصطلاح priv8 یا خصوصی هستن که با تلاش و ازمایش به دست اومدن و مطمن باش توی هیچ اموزشگاهی اینارو بهت یاد نمیدن
کلا مطمن باش هرچی که واقعا به درد بخوره رو بهت یاد نمیدن
چیز های معمولی مثل فلش زدن و بهت یاد میدن بیشتر ...

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، SYS113 گفته است :

جواب سوالات :
1.بستگی به مکانی که مغازه زدی و حیطه کاریت(سخت افزار یا نرم افزار) داره ...
2.سعی کن قبل از شروع یک اشنایی کلی با اصطلاحات و چیز های بیسیک اندروید مثل لینوکس داشته باشی و واسه یادگیری میتونی از یوتیوب یاد بگیری بهترین راه
3.هیچ اموزشگاه فقط یوتیوب

یک سری چیز ها هستن که به اصطلاح priv8 یا خصوصی هستن که با تلاش و ازمایش به دست اومدن و مطمن باش توی هیچ اموزشگاهی اینارو بهت یاد نمیدن
کلا مطمن باش هرچی که واقعا به درد بخوره رو بهت یاد نمیدن
چیز های معمولی مثل فلش زدن و بهت یاد میدن بیشتر ...

احسن داداش واقعا دمت گرم هیچ آموزشگاهی نیست کامل یاد بده در حد فلش کردن و فارسی سازی یاد میدن بعدشم باید خودت دنبالش بری تا تجربه و روشه های بیشتری یاد بگیری

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...