رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی برای ترمیم بوت j700h\ds

royal68

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی بوتش پریده من با atf اخرین bl روش با پیت و بدون پیت رایت کردم جواب نداد با دامپ داخل سایت و ایزی زدم جواب نداد بعد با Atf بازم bl روش رایت کردم نشد فقط یک مورد اینکه کانفیگ بوت چرا وقتی فول دامپ سایت رو میزنم روی no boot میوفته البته اینم بگم که توی تمام مراحل من کانفیگ بوت روی 1 گذاشتم اما جواب نداد نمیدونم مشکلش چیه که جواب نمیده کجای کارم ایراد داره لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال
با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی بوتش پریده من با atf اخرین bl روش با پیت و بدون پیت رایت کردم جواب نداد با دامپ داخل سایت و ایزی زدم جواب نداد بعد با Atf بازم bl روش رایت کردم نشد فقط یک مورد اینکه کانفیگ بوت چرا وقتی فول دامپ سایت رو میزنم روی no boot میوفته البته اینم بگم که توی تمام مراحل من کانفیگ بوت روی 1 گذاشتم اما جواب نداد نمیدونم مشکلش چیه که جواب نمیده کجای کارم ایراد داره لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز از این روش پایین استفاده کنید

http://gsm-developers.ir/thread8101.html

و با مشخصه ی فایل زیر

J700HXXU1APA3_J700HOJV1AOK6_KSA

با این روش 5تا از این مدلو ترمیم کردم

لینک ارسال

لطفا تصویر از لاگ عملکردتون بزارین. اگه هم با atf میزنیم مواظب یه مقاومته کنار سه تا پوینت کنار هم باشین. یه بار بنده ترمیم بوت صحیح انجام دادم ولی اون مقاومت خراب شده بود . بعد از تعویض مقاومت گوشی بالا اومد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...