رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حقیقت یا دروغ ؟ شما قضاوت کنید(بسته شد)

arash167

ارسال های توصیه شده

درود

یه سری انتقادات کلی بابت بحثی که به راه انداخته شده اگه بعدا بشرطی که منجر به حذف پست بنده نشه میخواستم تو این تاپیک برا شخص ادمین و مخصوصا یه سری مدیرات با رو کردن سند و مدرک قرار بدم....؟؟؟

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال
  • پاسخ 22
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

آی ی ی ی نفس کش ً@*&،632

پس منم سیستم اندروید گوگل رو به ios تبدیل می کنم کی میخاد جلومو بگیره ً@*&،5961

سیستم اندروید رو من ساختم از من دزدیدن ً@*&،832

من بابای کوکرم ً@*&،87941

الان میرم انجمن شون بهم میریزم ً@*&،9244

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
درود

یه سری انتقادات کلی بابت بحثی که به راه انداخته شده اگه بعدا بشرطی که منجر به حذف پست بنده نشه میخواستم تو این تاپیک برا شخص ادمین و مخصوصا یه سری مدیرات با رو کردن سند و مدرک قرار بدم....؟؟؟

پاک کردید؟؟؟یا هنوز قرار ندادید؟

irgsm

لینک ارسال

درود

من اومدم و بقیه اساتید رو اوردم در مورد مطالب دیگه ای مشورت تبادل نظر بشه و در صورت توافق به یک راه حل و توافق جامع برسیم نه اینکه افرادی رو بیارین که باهاشون درگیرین علاوه بر اینکه حرمت اساتید حفظ نشد به نتیجه ای جز اغتشاش و بی احترامی و ... نرسیدیم اومدن ایشون به اون گروه اصلا درست نبود باید مشکلتون رو جدا حل میکردین اهداف اونحا کاملا متفاوت بود

در هر صورت به امید هماهنگی و یگانگی همه تیم ها و کنار گذاشته شذن غرور کاذب اشخاص و حرکت در مسیر پیشرفت

با احترام وحید عباسی

لینک ارسال
درود

سلام اقای صفری شما خودتون از بزرگان ما هستید و سابقه ناظم بودن انجمن رو دارین

بعنوان یک ناظم باید اگاه باشین هر موضوعی در بخش خودش درج کنید .

شما اگر انتقادی به کار کسی دارین باید در بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید اگر دقت کنید این موضوع در بخش عمومی باز شده و ارتباطی با انتقاد و پیشنهادات شما و دیگران ندارد

2.gif

لینک ارسال

سلام به همگی

ایلیا جون به نظر من الان همینطوریش ....... هر کی قهر میکنه ..... کوکر میشه. بعد تو اومدی یه کار با ارزش (کوک کردن رام) رو از این حالت عمومی که پیدا کرده بود فوق فوق عمومی کردی. خوب مطمئنا بین این افراد که با این هزینه ی ناچیز به این آموزش دست پیدا کردن افرادی که از نظر های مختلف جنبه ی این آموزشو ندارن پیدا میشن. این تازه اولشه و به نظر من حالا که این راهو شروع کردی باید آماده ی اتفاقاتی از این دست زیاد باشی. کلا خودت همیشه توی صحبتات به وجدان و خدا واگذار کردی الانم راه دیگه ای نیست. زمان به همه نشون میده که کی دروغ گو و کی راست گو هست. خیلیا توی جی اس ام ایران اومدن خیلیا موندگار شدن و خیلیا به خاطر کارای بدشون محو شدن.

به امید روز های بهتر..

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
سلام اقای صفری شما خودتون از بزرگان ما هستید و سابقه ناظم بودن انجمن رو دارین

بعنوان یک ناظم باید اگاه باشین هر موضوعی در بخش خودش درج کنید .

شما اگر انتقادی به کار کسی دارین باید در بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید اگر دقت کنید این موضوع در بخش عمومی باز شده و ارتباطی با انتقاد و پیشنهادات شما و دیگران ندارد

درود

تحقیر کردن یه شخص که به اندازه سن شما تو فرومها بوده کار درستی نیست یه طرف قضیه رو نگاه نکنیم مقصر اصلی این مکالمه خود شما هستین که برا خودشیرینی خودتون اینکارو انجام دادین کاری نکن برا تدارک این مکالمه ات که از پیش هماهنگ شده بوده مدارک رو کنم این حرفاتو هم بحساب تو توهم ناظم بودنت و سن پایین ات که فک کنم بیشتر از 19 سال سن نداری میذارم که تا دیروز چه آرزو هایی نداشتی.....

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال
درود

تحقیر کردن یه شخص که به اندازه سن شما تو فرومها بوده کار درستی نیست یه طرف قضیه رو نگاه نکنیم مقصر اصلی این مکالمه خود شما هستین که برا خودشیرینی خودتون اینکارو انجام دادین کاری نکن برا تدارک این مکالمه ات که از پیش هماهنگ شده بوده مدارک رو کنم این حرفاتو هم بحساب تو توهم ناظم بودنت و سن پایین ات که فک کنم بیشتر از 19 سال سن نداری میذارم که تا دیروز چه آرزو هایی نداشتی.....

سلام

راجب به مسائلی که خبری نداریم بهتره نظری داده نشه ؟ درسته جناب آرش صفری ؟ شما هیچ گونه خبری ندارید که ما اومدیم دوستانه مسئله رو حل کنیم ولی دوست هم اسم شما کوتاه نیومد

مدارکی که بقیه همکاران از ایشون شکایت کردن هم دیروز توسط بقیه تیم ها ارئه شد و مشخص شد ما دروغ نمی گیم و الکی برای یه نرم افزار خودمون نیستم .

برای آقا ارش ناظم فعلی هم کهبرخلاف ادعای شما اولا سنشون بالاست و تا الان نسبت به ناظم های قبلی همین انجمن کمکی چند برابری کردن

مهم کیفیت کاره آقا آرش ً@*&،2111

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
درود

دوست ندارم از کلماتی در مورد شما استفاده کنم که شخیت خودمو کوچیک کنم . هم.نجور که گفتم شما بزرگ ما هستید و قابل احترام

بنده 28 سال سن دارم و به خوبی اداب معاشرت و احترام حتی به کوچکتر از خودم رو بلدم . مشکل شما دلسوزی برای دیگران نیست چون اگه میخواستی منصفانه قضاوت کنی متن پیامای منو کامل میخوندی .

تکرار میکنم من چند روزه با اقای صمدی دارم محترمانه و دوستانه حرف میزنم حتی به ایلیا و بقیه گفتم بذارین من از رو باب دوستی این مشکل رو حل کنم و کسی دخالتی نکنه

حتی خود اقای صمدی بمن میگه خیلی مودبی . خب این یعنی من قصدم حل دوستانه قضیه بوده

اما وقتی کسی قدر ارزش و احترام دیگران ندونه و به دوستان من توهین کنه دیگه سکوت جایز ندونستم و باهاش اتمام حجت کردم اما باز نخواستن اصلاح بشن

ا

00000.jpg

2.gif

لینک ارسال

سلام و درود این ملت موبایل کلن سه چهار ماه راه افتاده یچیزی بگم بخندین همین اقای صمدی تو یاهو فایل کرت i8260 میخاست چند دقیقه بعد تو سایتشون زد کرت اولین بار خخخخخ

بیخیال اقا ایلیا ما به شما از چشامونم بیشتر اعتماد داریم از پارتل تا حالا بی ادعا

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...