رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

انجام عملیات توسط XTC2Clip روی مدل های جدید HTC از قبیل Desire626s,A9,M9

matador5550

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان ، اونایی که برای بار اول مدل های جدید HTC رو دیدن احتمالا مثل من گیج شدن که آیا این گوشی اصل هست یا نه ، من دیشب یدونه Desire 626s برام آوردن که سیم کارت کار نمیکرد و لاک بود خلاصه بعد از کلی سرچ و البته سوال از دوستان که تقریبا جوابی نگرفتم تو یه سایت خارجی یه چیزایی نوشته بود که به هر حال تونستم در آخر این گوشی رو S-Off , Unlock Bootloader و آنلاک اوپراتور بکنم نحوه انجام کار هم خیلی راحته و توی سربرگ Special Unlock/IMEI هم نوشته خلاصه کاری که باید بکنید اینه :

1. ابتدا به سربرگ Special Unlock/IMEI برید و مدل گوشیتونو انتخاب بکنید.

2. تو قسمت بعد نوشته Bootloader service option که میتونید برای آنلاک بوتلودر این گزینه را انتخاب بکنید.

3. باکس را با رم ریدر به سیستم وصل کرده و گزینه ی Copy file رو بزنید.

4. بعد از انجام عملیات باکس را جدا کرده (بهتره Eject کنید) و به گوشی وصل کنید.

5. در حالی که گوشی خاموش هست صدای بلند رو بگیرید و به مدت 5 ثانیه پاور را نگه دارید، سپس همه کلیدها رو رها کنید.

6. در اینجا تو آموزش یه چیزای دیگه نوشته بود که برای من اینجوری جواب داد : بعد از مرحله 5 گوشی دوبار ریستارت شد و سپس روشن شد و همه عملیات رو گوشی انجام شد : S-Off , Unlock bootloader و آنلاک اوپراتور.

7. اما توی آموزش نوشته که بعد از مرحله 5 به Factory test mode میرید که بعد از پایان عملیات برای ریستارت شدن گزینه ی FTM را از قسمت Reboot tools انتخاب کنید، احتمالا برای مدل های دیگه اینجوری باید انجام بشه.

دوستان میتونن تجربیاتشونو بزارن.

تمام دوستان، عکس اول برای قبل از انجام و دوم برای بعد از انجام عملیات هست، موفق باشید :

70.jpg;

71.jpg;

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...