رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بالا نیومدن One M8 و S-Off نشدن

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یدونه M8 هست مشتری آورده میگه یهو خود به خود ریستارت شده و روی لوگو مونده، رامش هم آندروید 6 هست که خودش با گوشی آپدیت کرده، من اومدم با XTC2Clip گوشیرو S-Off بکنم ولی هر کاری بگید انجام دادم نمیشه که نمیشه تا حالا خیلی مدل با XTC2Clip اس آف کردم ولی این نمیشه، هم Direct Mod و هم SD Mod رو امتحان کردم در ضمن هم باکس رو مستقیم به گوشی زدم و هم با کابل Y امتحان کردم در همه حالتها یه ارور میده که عکسشو میزارم ببینید .

در ضمن گوشی رو آنلاک کردم و کاستوم ریکاوری زدم و رام کاستوم مارشمالو زدم ولی بازم روی لوگو مونده و بالا نمیاد هر چی هم میگردم رام رسمیش پیدا نمیشه چون S-Off نمیشه مجبورم رام بیلد خودشو بزنم فقط یکی پیدا کردم که برای مدل M8_UHL هست ولی گوشی M8_UL هست، این رامی که دارم میگیرم :

0P6BIMG_M8_UHL_M60_SENSE70_MR_hTC_Asia_India_6.15.720.2_Radio_1.29.214500021.12G_20.72.4196t.01_F_release_469495_signed_2_4_

اینم عکس خطا در موقع انجام عملیات S-Off :

22.jpg;

لینک ارسال

دوستان الان یدونه M7 دارم که اونم نمیشه S-Off بکنم دقیقا همون ارور رو میده ، احتمال داره باکسم خراب شده باشه؟ من باکسمو همیشه تو جعبش میزارم و مراقبش هستم و آخرین بار که ازش استفاده کردم سالم بوده، در ضمن این گوشی M7 سری گوگل هست که آنلاک هم نمیشه کدشو از HTCDev گرفتم و میخوام با دستورات Fastboot آنلاکش بکنم همون ابتدا گیر میکنه احتمالا مشکل از گوشی هست

لینک ارسال

دوستان S-Off و S u p e r CID ولی رام رسمی یه بیلد دیگه متاسفانه نصب نشد و ارور CID میده در حالی که س و پ ر CID هست خلاصه با رام رسمی زیر که در اصل کاستوم هست فلش زدم و بالا اومد خداروشکر :

M8_UL_M60_SENSE70_MR_hTC_Asia_TW_6.20.709.2

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...