رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست اموزش حذف اکانت جیمیل g531 h

ارسال های توصیه شده

این مدل یکی ازراحت ترین گوشیهای سامسونگ برای برداشتن جیمیل و frpاست.شما بافایل فلشی که قدیمی ترین تاریخ وداره فلش بزنید توانجمن موجوده ازسام موبایل هم میتونیدبگیرید.بعدش راحت باotgوکرک میراکل وهوا وbstوztxوچندین باکس وبرنامه دیگه میتونید اوکی کنید.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال

اقا من فایل فلش 2015 یکی بود از سام موبایل دان کردم فلش زدم الان اخرای فلش مونده روی system

پسوندش tar هست باید عوض کرد؟؟؟

قبلا فلش کردن احتمالا بیلد قبلی بالاتربوده من فایل g531huub0aok2 رو دان و فلش میخام بکنم که مشکل داره

لینک ارسال
اقا من فایل فلش 2015 یکی بود از سام موبایل دان کردم فلش زدم الان اخرای فلش مونده روی system

پسوندش tar هست باید عوض کرد؟؟؟

قبلا فلش کردن احتمالا بیلد قبلی بالاتربوده من فایل g531huub0aok2 رو دان و فلش میخام بکنم که مشکل داره

این فایلو دانلود و فلش کنید من چندید با تست کردم

G531HXXU0AOK2_G531HOJV0AOK1_THR.zip

Download file THR-G531HXXU

If you only do what you can do

you will never be more than you are now

لینک ارسال

این برنامه رو دانلود کن samsung bypass google verify.apk کابل اوتی جی وصل کن برنامه نصب کن بازگشت به کارخانه بزن جمیمل حذف میشه هر چقدر هم فلش بزنی فاید نداره

و جیمیل حذف نمیشه اگه کابل اوتی جی جواب نداد توی قسمت جیمیل سعی کن بتونی به یه صحفه مروگر رو بالا بیاری یا از طریق ریست جیمیل یا از طریق صحفه کلید گوشی در صحفه کلید گوشی تنظیمات صحفه کلید رو پیدا کن برو توش توی تنظیمات صحفه کلید در قسمت هلپ یا کمک اونجا چند تا ادرس سایت میبینی یکی رو بزن برنامه samsung bypass google verify.apk رو سرج کن و دانلودش کن نصب و بازگشت به کارخانه نتیجه اعلام کنید ممنون میشم

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
سلام .با این رام فلش کنین و با otg یا باکس یا ساید سینک یا .... برش دارین. لطفا جستجو کنین در انجمن بعد درخواست دهید. یا علی

کو فایل؟با کدوم فایل؟؟دوست عزیز راههای انجمن طی شده فایلاشو گرفتم وسط فلش میمونده چون بیلد قبلی بالاتر بوده جواب نمیداده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...