رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل شارژ سونی l c2105

ارسال های توصیه شده

سلام علامت شارژ رو صفحه میاد (کنار مقدار باتری منظورم نیست )کانکتور هم عوض کردیم نشده...از شماتیک اقا الیکا هم استفاده کردیم پشت برد رو نقطه هم ولتاژ4 هست اما رو کانکتور باتری ولتاژ نداره...

irgsm

لینک ارسال
سلام علامت شارژ رو صفحه میاد (کنار مقدار باتری منظورم نیست )کانکتور هم عوض کردیم نشده...از شماتیک اقا الیکا هم استفاده کردیم پشت برد رو نقطه هم ولتاژ4 هست اما رو کانکتور باتری ولتاژ نداره...

مبهمه طرح سوالتون من که اصلا متوجه مشکلتون نشدم !

لینک ارسال

بالای صفحه کنار علامت باتری(اون سمت چپ علامت باتری هست که مقدار باتری رو نشون میده و هنگام متصل شارژر به گوشی علامت رعدوبرق میاد و شارژ میکنه)منظورم اونجا بود اونجا اون علامت رو نمیزنه اما بالای قفل پترن گوشی میزنه مثلا30درصد شارژ .حالا هم یه مسیر رو که تو سایت خارجی بود جمپر کردیم منتها 5ولت میاد رو کانکتور باتری وقتی به شارژ متصل میکنی.احساس میکنم بالاست ولتاژ .خواسم ببینم این همون استانداردش5ولت هست یا کمتره؟؟؟؟

irgsm

لینک ارسال
بالای صفحه کنار علامت باتری(اون سمت چپ علامت باتری هست که مقدار باتری رو نشون میده و هنگام متصل شارژر به گوشی علامت رعدوبرق میاد و شارژ میکنه)منظورم اونجا بود اونجا اون علامت رو نمیزنه اما بالای قفل پترن گوشی میزنه مثلا30درصد شارژ .حالا هم یه مسیر رو که تو سایت خارجی بود جمپر کردیم منتها 5ولت میاد رو کانکتور باتری وقتی به شارژ متصل میکنی.احساس میکنم بالاست ولتاژ .خواسم ببینم این همون استانداردش5ولت هست یا کمتره؟؟؟؟

نرم افزار هم چک کنید

لینک ارسال
همون مقدار که به کانکتور شارژ هست همون هم سر کانکتور باتری هست

سلام..دروود

اقدام به تعویض ایسی شارژ نمایید..

از رنگ زرد توی سلوشن دنبال کنید...

ywq_سلوشن_لایت_و_شارژ.jpg

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...