رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل روی ارم ماندن y625 u51

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان این گوشی رو اوردن موردی که داره اینه که روی ارم اول گوشی گیر کرده.اقداماتی که انجام دادم اینا هست اول وقتی که میخوای با کامپیوتر فلش کنی اصلا گوشی به کامپیوتر وصل نمیشه و صدای اتصال نمیاد.موردی که هست گوشی با فایل u32 فارسی شده و من هم فایل dload u32 و هم u51 رو مموری ریختم و تست کردم وقتی گوشی روشن میشه اصلا برا فلش نمیره و همونجور رو ارم میمونه و هیچ حالتی از خودش نشون نمیده دوستان اگر کسی اطلاعی در باب این موضوع داره لطفا راهنمایی بکنه.تشکر

لینک ارسال

دوست عزیز اول این درایوری که پایین گذاشتمو دانلود و نصب کنید

Driver all-in-one_20141226

بعد برنامه

HQXA

دانلود کنید و در حالت

emergencymod

فلش کنید.گوشی ام وقتی به سیستم متصل میکنید ولوم بالارو بگیرید

لینک ارسال
دوست عزیز اول این درایوری که پایین گذاشتمو دانلود و نصب کنید

Driver all-in-one_20141226

بعد برنامه

HQXA

دانلود کنید و در حالت

emergencymod

فلش کنید.گوشی ام وقتی به سیستم متصل میکنید ولوم بالارو بگیرید

ابتدا تشکر میکنم از راهنماییتون.این مواردی که گفتید رو قبلا تست کرده بودم مشکلم اینه اصلا صدای اتصال تو سیستم نمیاد که بخوام فلش کنم وقتی کابل وصل میکنم یه ویبره میزنه و صفحه روشن میشه فقد همین.

لینک ارسال
ابتدا تشکر میکنم از راهنماییتون.این مواردی که گفتید رو قبلا تست کرده بودم مشکلم اینه اصلا صدای اتصال تو سیستم نمیاد که بخوام فلش کنم وقتی کابل وصل میکنم یه ویبره میزنه و صفحه روشن میشه فقد همین.

عرض کردم خدمتتون درایوراتون نصب نیست به خاطر همین

لینک ارسال
عرض کردم خدمتتون درایوراتون نصب نیست به خاطر همین

اگه راه حل به این سادگی بود که تا به حال حل کرده بودم.اصلا صدای اتصال نمیاد که بخواد درایور ها گوشی رو بشناسن.در ضمن گوشی های دیگه از این مدل رو بعد از مشکل ایجاد شده برای این گوشی تست کردم و جواب دادن.

لینک ارسال
اگه راه حل به این سادگی بود که تا به حال حل کرده بودم.اصلا صدای اتصال نمیاد که بخواد درایور ها گوشی رو بشناسن.در ضمن گوشی های دیگه از این مدل رو بعد از مشکل ایجاد شده برای این گوشی تست کردم و جواب دادن.

از سالم بودن سوکت مطمعن هستید؟پایه های سوکتو چک کن ببین قطعی نداشته باشه

لینک ارسال
از سالم بودن سوکت مطمعن هستید؟پایه های سوکتو چک کن ببین قطعی نداشته باشه

گوشی که نو هست دو روز قبلش خودم فارسی کردم ولی الان رو ارم مونده ناگفته نماند که تو سه چهار روز سه بار روی ارم گیر کرده و فلش شده که بار اخر اینجوری شده

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز این مدل گوشی ها که کوالکام هستن 2 راه برای فلش دارن که 100% در جیان هستید. ( روش رایت از ریکاوری و روش رایت از فست بوت )

اولین اقدام اینکه شما چک کنید ببینید گوشی به ریکاوری میره یا نه؟

دومین اقدام اینکه آیا قبلا هم با همین بیلدی که الان فلش میزنید فلش شده؟

سومین اقدام هم باید سوکت usb رو درست کنید. ( نو بودن گوشی دلیل بر سالم بودن نیست!!!! )

شاید در اخرین بار سوکت دچار مشکل شده

اگر اقدامات بالا انجام شد و گوشی درست نشد باید از طریق فست بوت اول ریکاوری رو رایت کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...