رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مسابقه ایده برتر همراه با جایزه به نفرات برتر

ارسال های توصیه شده

من یه کاربر معمولی هستم ولی دوست دارم نظر بدم

html سایت یکم ضعیف هست طوری که به راحتی میشه به قسمت هایی که برای کاربران ویژه هست دسترسی پیدا کرد و لینک ها رو دید و دانلود کرد اما با این وجود سایت طرح خوبی داره و بعضی جاهاش واقعا قوی هست.

پاسخگویی ایلیا جان از بقیه دوستان تقریبا سریعتر هست ولی استیو جابز بیشتر راهنمایی میکنه

بعضی مواقع یه پست میزاری کلی توضیح میدی اما یکی میاد و الکی یه سوال میزاره یا یه راهکار که مثلا منم فعالم در صورتی که توی پست اول همه چیز رو توضیح دادی...مشکل از اونجایی هست که قانون سایت اینه که اگه پست مفیدنمیتونی بزاری پس یه لوگ از فلش بزار تا کاربر ویژه بشی...اونوقت فکر میکنن اگه الکی سوال بپرسن هم کاربر ویژه میشن

بجای این باید بگی 10 تا تجربه در مورد 10 مدل گوشی بزارید به شرط اینکه تکراری نباشه و هر وقت یکی در مورد اون مشکل سوالی پرسید باید بهش جوابگو باشی

اونوقت ببینید چطوری همه فعال میشن تا بتونن از تجربیات دیگران استفاده کنند و تجربیات خودشون رو هم منتقل میکنن

دوستان باید بدونند که به همون اندازه که تجربه منتقل میکنی به همون اندازه یا شاید بیشتر هم تجربه دریافت میکنی

ضمنا تمامی مدیران و فعالان گروه عالی هستند به شرط اینکه واقعا گروهی کار بشه

با تشکر illusion

لینک ارسال
  • پاسخ 34
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
من یه کاربر معمولی هستم ولی دوست دارم نظر بدم

html سایت یکم ضعیف هست طوری که به راحتی میشه به قسمت هایی که برای کاربران ویژه هست دسترسی پیدا کرد و لینک ها رو دید و دانلود کرد اما با این وجود سایت طرح خوبی داره و بعضی جاهاش واقعا قوی هست.

پاسخگویی ایلیا جان از بقیه دوستان تقریبا سریعتر هست ولی استیو جابز بیشتر راهنمایی میکنه

بعضی مواقع یه پست میزاری کلی توضیح میدی اما یکی میاد و الکی یه سوال میزاره یا یه راهکار که مثلا منم فعالم در صورتی که توی پست اول همه چیز رو توضیح دادی...مشکل از اونجایی هست که قانون سایت اینه که اگه پست مفیدنمیتونی بزاری پس یه لوگ از فلش بزار تا کاربر ویژه بشی...اونوقت فکر میکنن اگه الکی سوال بپرسن هم کاربر ویژه میشن

بجای این باید بگی 10 تا تجربه در مورد 10 مدل گوشی بزارید به شرط اینکه تکراری نباشه و هر وقت یکی در مورد اون مشکل سوالی پرسید باید بهش جوابگو باشی

اونوقت ببینید چطوری همه فعال میشن تا بتونن از تجربیات دیگران استفاده کنند و تجربیات خودشون رو هم منتقل میکنن

دوستان باید بدونند که به همون اندازه که تجربه منتقل میکنی به همون اندازه یا شاید بیشتر هم تجربه دریافت میکنی

ضمنا تمامی مدیران و فعالان گروه عالی هستند به شرط اینکه واقعا گروهی کار بشه

با تشکر illusion

ضمن تشکر از نظرات مفید و سازنده شما

در مورد ضعف کدنویسی و دسترسی غیر مجاز به vip

دوستان اطلاع دارن و در حال رفع هست که با وارد کردن لینک ها بصورت کد و محدودیت نمایش برای میهمان و گوگل درست میشه

در مورد سوال و جواب الکی یا بدون دقت به پست اول هم

دوستان اطلاع دارن

تصمیماتی گرفته شده و در دست اقدام هست

لینک ارسال
ضمن تشکر از نظرات مفید و سازنده شما

در مورد ضعف کدنویسی و دسترسی غیر مجاز به vip

دوستان اطلاع دارن و در حال رفع هست که با وارد کردن لینک ها بصورت کد و محدودیت نمایش برای میهمان و گوگل درست میشه

در مورد سوال و جواب الکی یا بدون دقت به پست اول هم

دوستان اطلاع دارن

تصمیماتی گرفته شده و در دست اقدام هست

ممنون داداش

یادم رفت بگم که شما هم یکی از فعال ترین اعضای سایت هستید

لینک ارسال

سایت و همکاران رویه خوب و رو به جلویی دارند و به انصاف همه خوبند

به نظر من با توجه به ازدیاد سایتهای مشابه و بالا بودن رقابت در حال حاضر بهترین راه استفاده از کارآمدترین قلق های روز

استفاده از نایاب ترین فایلها با قیمت و خدمات مناسبتر

لینک ارسال

درود

یک پست مفید و یک کمک از طرف ی کاربر بهتر از ص راه حل پیچیده است به نظر بنده تعمیرکارهای درجه یک هر شهری را به عنوان مدیر انتخاب و دسترسی تمام بخشهای vip و دانلود سنتر را بدین با این کار بیشتر تشویق میشن برای فعالیت

و به راحتی مشکلات کاربران را حل کنند اینجوری تعدا کاربران برای راه حلهای تخصصی بیشتر میشه

لینک ارسال

بنظر من همه چیز سایت خوبه ولی یک نظر دارم.

توی ارسال پست ها توسط کاربرای انجمن بعضی مواقع شاهد تکراری بودن پست هستیم که کمی ناخوشاینده.

اگه مدیران عزیز بتونن سایت رو جوری تنظیم کنن که موقع ارسال پست و موقع نوشتن موضوع پست.طبق چیزی که میخوان بنویسن موضوعات مشابهی که قبلا توی انجمن ذکر شده رو بصورت ترتیبی نمایش بده خوب میشه تا اگه موضوع مشابهی پیدا بشه کاربر از ارسالش خودداری کنه

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
درود

یک پست مفید و یک کمک از طرف ی کاربر بهتر از ص راه حل پیچیده است به نظر بنده تعمیرکارهای درجه یک هر شهری را به عنوان مدیر انتخاب و دسترسی تمام بخشهای vip و دانلود سنتر را بدین با این کار بیشتر تشویق میشن برای فعالیت

و به راحتی مشکلات کاربران را حل کنند اینجوری تعدا کاربران برای راه حلهای تخصصی بیشتر میشه

خوب داداش من وقتی اینجوری بشه فقط افراد خاصی پیشرفت میکنن...پس به این نمیگن عدالت

لینک ارسال

سلام به نظر سایت یه فروشگاه کم داره اونم برای فروش باکس نو و کارکرده تا کاربرا باخیال راحت خرید کنن

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...