رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مسابقه ایده برتر همراه با جایزه به نفرات برتر

ارسال های توصیه شده

با تشکر از همه عزیزان ولی مشکلی که الان انجمن باهاش مواجه هستش اساتید به خاطر دقدقه کاری کمتر به انجمن رسیدگی میکنن .جناب زمانی از اساتید خوبمون هستن و اموزشهای مناسبی رو میزاشتن که الان خیلی خیلی کمتر شده ولی بنده به نوبه خودم برای بهتر شدن انجمن تنها راهکاری که بنظرم میرسه اینه که مدیران به سوالات کاربرها جواب بدن و بی پاسخ نزارن دقیقا مثل تشکیل اویل انجمن . و فایل فلش مثل قبل بزارن در این مورد هم کمی ضعیف شده البته بنده کوچیک همه عزیزان هستم

لینک ارسال
  • پاسخ 34
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بنده تازه با این سایت اشنا شدم سایته خوبی دارید امیدوارم همه مدیرها و دیگر دوستان در راهه پیشرفت این سایت کوشا باشند پیشنهادی که من دارم اینه که دوستان یه بخشی با بحث تعویض هارد و پروگرم کردن انها ایجاد کنن.......

لینک ارسال

انتقاد:

1- مطالب تكراري توسط كاربران توي سايت زياد ديده ميشه كه مربوط به كاربراي عادي كه تبديل به ويژه ميشن هست

2-در قسمت مربوط به گوشي هاي اپل مطالب نامرتبط زياد ديده ميشه

3-در قسمت درخواست رام تبلت چيني با چيپ rockchip -a13-a23-a33 پاسخگويي دير انجام ميشه

4-رام هاي تست نشده بعضي مواقع براي دانلود گذاشته ميشه كه با نصب اشتباه باعث خرابتر شدن دستگاه ميشه.

ببخشيد اگه فقط انتقاد شد چون از خوبي هاي اين انجمن هرچي بگم بازهم كمه.:dddddd

لینک ارسال
سلام دوستان به نظر من تمام مدیران کارشون عالیه ولی بعضی مواقع به درخواستها دیر جواب داده میشه یا اصلا دیگه پیگیری نمیشه

خیلی ممنون از زحماتی که میکشید

سلام

دوستان همه دارن مشکلات رو میگن .. که حق هم هست - ولی راه حل هم ارائه کنید چه کنیم یا چه میشه کرد که مشکلاتی که هست بر طرف بشه :xxx

خوش باشید دوستان

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

اول با تشکر فراوان از مدیران و همه دوستان

همکاران عزیز دقت داشته باشید که مدیران و پشتیبانان محترم همه مشغله کاری دارن و هیچ قصد و غرضی در کارشون نیست

در کل همه چیز خیلی خوبه فقط همکاران در پاسخ دادن به سوالات دقت کنن چون یه راهنمایی اشتباه یه تاوان سنگین به همراه داره

اونم تو صنفی که بعضی از همکارا ارزش کارش رو اینقدر اوردن پایین

باتشکر ا همه دوستان

لینک ارسال

رای من احسان زمانی هستش چون در بیشتر پست زود از همه جوابگو هست

آدم گاهی میخواهد حرف بزند اما نمیداند با چه کسی

پس لال می شود ، خفه می شود

وقتی که هرکه هست نمیفهمدت و هرکه “میفهمدت” نیست !=((

لینک ارسال

به نظر من این انجمن فقط یک مشکلی داره که اگه کسی به موضوع شما پاسخ میده هیچ اعلانی (نوتیفیکیشن) به شما نمیده

If you only do what you can do

you will never be more than you are now

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت اساتید ودوستان. محترم من چند روز هست که عضو شدم خدایش از دوستان به خاطر پاسخگویی متشکرم و اینکه اشتراک vip که گرفتم ازتون ۲۰۰ هزار. خدایش ارزش مطالب خیلی بالاتر از ایناست وبا این همه مشغله کاری. دوستان پاسخگو سوالات هستن بنده همینجا از همشون تشکر میکنم خدا خیرتون بده خدایش دمتون گرم کارتون ۲۰ هسته دست همتون درد نکنه خسته نباشید. یاعلی

لینک ارسال

کارهایی که ایلیا تو جی اس ام ایران انجام داد کسی نکرده بود متاسفانه سراغ دانگل نرفت به دلایلی

به نظر بنده ساپورت مالی سایت ضعیف هست و نمیشه دست ازاد فایل تهیه کرد

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...