رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست حل مشکل WiFi Zenfone 5

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گوشی مشکل وای فای داره، وقتی رسیت فکتوری میکنم و سیم کارتو برمیدارم درست میشه ولی با گذاشتن سیم کارت مشکل برمیگرده، دوباره رسیت فکتوری کردم سیم کارتو برداشتم طبق آموزش یه سایتی روت کردم سپس با وای فای اقدام آپدیت کردم ولی هیچ آپدیتی براش نبود، برای همین رام رسمیشو از سایت ایسوس گرفتم، (قبلا چند مدل دیگه ایسوس فلش کردم) رام رو ریختم تو مموری رفتم به ریکاوری ولی گزنه SD Download اصلا وجود نداره.

رام هایی که برای این گوشی گرفتم : (گوشی T00J هست ولی تو سایت رسمیش زده T00J/T00F وقتی هم دانلود کردم فقط زده بود T00F به نظرم به هم میخورن)

UL-ASUS_T00F-TW-2.22.40.540-user.zip

UL-ASUS_T00F-TW-3.24.40.87-user - 5.0

این مشخصات گوشی :

30.jpg;

اینم منوی ریکاوری :

31.jpg;

دوستان یا بفرمایین چجوری وای فای رو درست بکنم یا اینکه چجوری فلش بزنم همانطور که گفتم قبلنا زیاد ایسوس فلش زدم ولی این هیچ گزینه ای نداره.

لینک ارسال

دوستان اومدیم ابروشو درست کنیم ... بدترش کردم الان دیگه گوشی بالا نمیاد روی لوگوی ASUS هنگه، اومدم از طریق آموزش زیر از روش Fastboot فلش کنم همه دستورات رو زدم و انجام شد تا اینکه زده بود گوشی رو ریستارت کرده و فایل رام رو بریزید تو مموری و بعد اتومات نصب میشه ولی الان روی لوگو هنگ کرده، اسم رام هم این گذاشتم درسته دیگه :

T00J_sdupdate.zip

لینک ارسال

سلام

برای مشکل وای فای اخرین ورژن رو از سایتش بگیرید و فلش کنید درست میشه و حتی مشکل آرم

-آموزش فلش گوشی asus هم توی انجمن هست - بعد از تغییر اسم گوشی رو به حالت recovery ببرد (عکس اول گزینه ریکاوری نوشته ) اگه شروع نکرد برای فلش پیغام خطا میده و میگه فایل ..... موجود نمی باشد و شما بگیرید اسم فایلتون رو به اسمی که اشاره کرده تغییر بدید و تمام.

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

داداش ممنونم ولی گزینه ی ریکاوری رو که میزنم عین گزینه ی Factory Reset عمل میکنه میره روی لوگوی ربات با یه خط سبز پایینش یخورده که گذشت در جا ریستارت میشه اصلا گزینه ای نمیاره، به نظرم ریکاوری نداره اصلا

لینک ارسال
داداش ممنونم ولی گزینه ی ریکاوری رو که میزنم عین گزینه ی Factory Reset عمل میکنه میره روی لوگوی ربات با یه خط سبز پایینش یخورده که گذشت در جا ریستارت میشه اصلا گزینه ای نمیاره، به نظرم ریکاوری نداره اصلا

سلام

عکس از قسمت ریکاوری در حالی که مموری و فایلتون توش هست بگیرید یه نگاه بندازم دوست عزیز

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

جالبه تا قبل از اینکه اون دستورات فست بوت رو بدم تو ریکاوری که میرفتم ربات سبز آندروید به حالت ایستاده میومد زیرش یه خط سبز بود که بعد از چند ثانیه خود به خود ریستارت میشد، ولی الان رفتم به ریکاوری عکس ربات آندروید خوابیده با شکم باز اومده که خط پایینش البته نیست ولی هیچکدوم از خط های دستوری ریکاوری توش نیست، خالی خالیه، با زدن کلید های پاور، پاور و صدای بلند، پاور و صدای کم هم اون خطا نمیاد مموری هم تو گوشیه عکسالعملی نشون نمیده و سپس بعد از حدود یک دقیقه ریستارت میشه، در ضمن داداش یکی از دوستان این راهکارو پیشنهاد دادن توی سایت زیر فقط من دارم رامشو میگیرم ولی رام فقط برای مدل WW هست گوشی بریک نمیشه؟ البته رامش با پسوند RAW هست :

اینم عکس محیط ریکاوری :

36.jpg;

لینک ارسال

دوست عزیز شما مراحل زیر رو ادامه بدید

1-ابتدا فایلهای fastboot.img , recovery.img , boot.img رو از فست بوت با استفاده از برنامه Android- platform-tools رایت کنید

2=در قسمت دیروید روی recovery بزنید و به محض اومدن ادمک اندروید ولوم پایین نگه داشته و ولوم بالا رو هم چند بار بزنید و تو منو ریکاوری میرید

3-در منو ریکاوری روی update adb بزنید و کابل وصل کنید در صفحه adb دستور رایت رو تایپ کنید مثلا

adb sideload name.zip توجه کنید که name همان نام فایلتون هست

4-اینتر کنید و صبر کنید تا رام رایت شود

رو مدل مشابه تست کردم

موفق باشید

لینک ارسال

مرسی داداش گلم، تست میکنم خبر میدم گوشی خونست من مغازم، فقط داداش میشه بفرمایین رامهایی که اسمشونو تو پست اول گذاشتم دقیقا برای این مدل هست یا نه؟ چون هر جایی که میخوام بگیرم قبلش نوشته t00j ولی وقتی دانلود میکنم نوشته t00f به نظرم به هم میخورن درسته؟ بعدش اینکه اونی که آندروید 5 هست رو فلش بزنم یا اونیکی که پایینتره؟

لینک ارسال

داداش این رام رو از روشی که فرمودین زدم ولی فلش نشد ولی خداروشکر گوشی بالا اومد، الان پیغام خطا داد که ابتدا رام 4.3 رو فلش بزنم مگه این رام ورژنش چنده ؟ :

UL-ASUS_T00F-TW-2.22.40.540-user

38.jpg;

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...