رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

هارد بریک شدن گوشی Xperia M dual ,C2005 بوتش پریده

djmilad2006

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی دوستان و بزرگواران بنده تعمیر کار نیستم و هدفم از زدن این تاپیک راهنمایی گرفتن به جهت حل مشکلی که تو عنوان تاپیک ذکر کردم، هزینه تعمیرشم حاضرم پرداخت کنم، و اما مشکل

من حدودا دو سال پیش یه گوشس اکسپریا ام دوال گرفتم که به علت اینکه حافظه داخلی این گوشی خیلی کم بود و قابلیت انتقال اپ رو اس دی کارت و هم نداشت با یه برنامه که مقداری از فضایه اس دی کارت رو به حافظه داخلی اضافه میکرد پارتیشن تیبل گوشی رو عوض کردم که بعد از این کار دیگه گوشی به هیچ عنوان بالا نیومدو نه شارژ میشد خلاصه بعد از چندتا تعمیر کار بردن متوجه شدم که گوشی هارد بریک شده و بوت پرونده و در اون زمان فباکسی که بتونه بوت گوشی رو ترمیم کنه نبود حالا از دوستان میخوام منو راهنمایی کنن که ایا بعد از این مدت بلکسی هست که این گوشی رو بتونه بوتش رو برگردونه یا نه ؟؟

اینم بگم که من به هیچ عنوان نمیخوام برد گوشی رو عوض کنم

بسیاررسپاسگزارم

لینک ارسال

سلام دوست عزیز بله این گوشی قابل تعمیر می باشد بعدش این گوشی دیگه قیمتی نداره که شما به فکر تعمیرش باشید ولی در کل تمعیر میشه یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

دوست عزیز این سایت مخصوص نعمیرکاران هست و برای تعمیر گوشی و حل مشکلتون به تعمیرکار مراجعه کنید

ترمیم بوت نیاز به باکس و لوازم تعمیراتی داره و همچنین مهارت بالایی میخواد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...