رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی در رابطه با باکس atf

masoud

ارسال های توصیه شده

با سلام

باکس من atf nitro هستش

یه آداپتور هست چهار کاره برای استفاده از این اداپتور چه قسمتی از باکس باید اکتیو بشه یا از این چهار کار کدوم قسمتهارو میتونم بدون اکتیو کردن استفاده کنم

قسمت emmc tool اکتیو میخواد یا اگه این آداپتور رو بخرم میتونم استفاده کنم از این قسمت

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

لینک ارسال
با سلام

باکس من atf nitro هستش

یه آداپتور هست چهار کاره برای استفاده از این اداپتور چه قسمتی از باکس باید اکتیو بشه یا از این چهار کار کدوم قسمتهارو میتونم بدون اکتیو کردن استفاده کنم

قسمت emmc tool اکتیو میخواد یا اگه این آداپتور رو بخرم میتونم استفاده کنم از این قسمت

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

سلام

آداپتور 4 کاره برای استفاده از jtag ترمیم بوت بکار میره و قسمت connection maneger شکستن قفل میموری ویا رایت فایل ترمیم بوت...

که برای استفاده از جی تگ باید باکستون اکتیو باشه

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال

داداش واسه این قسمت هم راهنمایی کنی ممنون میشم

تو سایتها دو مدل از این آداپتور ها زده فرقی میکنن باهم؟

لینک ارسال

برای استفاده از جی تگ باکس atf باید اکتیو کنید باکستونو و اداپتور فقط کار اتصالات مربوطه رو انجام میده ونیازمند این ادابتور هست

این اداپتورا در سه ورژن ارایه شده و فرقشون در ارایه کارهایه که انجام میده برای خرید هم از فروشگاه های معتبر بگیرین چون جنس قلابی هم داخل بازار هست

یا حق

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال

خیر این قسمت نیازی به هیچ اکتیوی نداره اکتیو جیتگ atf برای گوشیای اندرویدی نوکیا هستش

درباره ی ادابتورها باید عرض کنم ورژن یکش نیازمند مودیفای کردن باکسه اما ورژن دو نیازی به مودیفای کردن نداره ودر کل بهتره

لینک ارسال
ممنون بخاطر توضیحاتتون

حالا من اگه آداپتور رو بخرم میتونم از قسمت emmctool گوشی j700 رو ترمیم بوت کنم یا باید باکس رو هم اکتیو کنم.

این قسمت نیازی به اکتیو نداره

شما ورژن 2 اداپتور رو بخرید اگه عجله دارید

بله برای j700 هم جواب میده فقط قلق داره و یکم زمان بر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...