رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دانلود فایل فلش تبلت hms h733

Alir3za

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 38
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
اره روشنش کردم میخام nvram بزنم اخه انتن نمیده

میگی دانلودکردی وفلش زدی روشن شده دوباره میخوای همین فایلو دانلود کنی برای nvram

چندروزقبل میگی دانلودکردم الان هم میگی بله فلش زدم روشن شده پس پست زدن شما که لینک دوم دانلودنمیشه دوباره بزارید چه دلیلی داره درصورتی که لینک هم صحیحه

دوست عزیز حداقل 6باربه شمااخطاردادم اسپم نزنید ولی فایده ای نداره

شما تویک پست به فاصله 2دقیقه 4تاپست گذاشتید هرکدوم چندکلمه کوتاه که من همشوادغام کردم تویک پست 1خط هم نشد

تذکردادم گفتید باشه تکرارنمیشه

ولی چندمین باره

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال

دوست عزیز با این فایل موفق نشدم دادم به همکار فلش زد الانم هاردم ویروسی شده ویروسکشی کردم حالا که میخام انزیپ کنم ارور میده مجبورم از نو دانلودکنم پارت دوم هم نشده که میگم الکی که نمیگم 3 پارت بقیش شد ....حالا اون به کنار اگه تو یه پارت باشه بهتره راحتتر انزیپ میشه و.....

لینک ارسال

فکرنمیکنم رفتار پلیسی وتحقیرامیزو نگاه از بالا در شان این انجمن و مدیرانش باشه البته همه بچه ها و مدیران دلسوزن و خاکی بی ریا واز تحقیر وپلیس بازی خبری نیس شمام اگه مدیری نباید و حقندارید توهین وتحقیرو پلیس بازی کنین و مثلا مچگیری کنین .کسی هم بیکارومریض نیس بخاد وقت کسیرو بگیره......اگه کمک نمیکنین نقش پلیس و مچگیربه اصطلاح هم بازی نکنین لطفا

لینک ارسال

زماني با رايت اين فايل سريال برميگرده كه شما nvram و فايل md5 tar بكاپ گرفته از تبلت رو با mtk droid tool رايت كنيد

اگه بيس باند داشته باشيد با Mobileuncle امتحان كن سريال رو بده بهش تبلت رو روت كن بايد سريال برگرده

يه اسكرين شات از برنامه mtk droid tool اينجا بزار تا بهتر راهنمايي كنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...