رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموشی j700h

ei.g.a

ارسال های توصیه شده

یه نکته هم بگم

روی چند تا گوشی دیدم

روشون کاستوم میریزن بعد ادیت می کنن

مثلا یه j7h بود تو تنظیمات می زد j7f حتی گزینه 4g هم داشت ! البت نمی اورد

یا یه نوت 3 روش زده بود verizon کد n9005

تو دانلودینگ زده بود n900p که میشه sprint

لینک ارسال

بهر حال فرض رو بر این بذاریم که در پشت هم جا به جا شده باشه اگر این مورد اختلاف مدل در پشت توی گوشی های خاموش زیاد باشه میشه نتیجه گرفت که این گوشی با این شرایط احتمال خاموشی داره .بازم دوستان اگر کسی با این مدل مشکل خاموشی داشته مشخصاتشو همینجا بذاره تا ببینیم میشه نتیجه گیری کرد یا خیر؟

لینک ارسال
یه نکته هم بگم

روی چند تا گوشی دیدم

روشون کاستوم میریزن بعد ادیت می کنن

مثلا یه j7h بود تو تنظیمات می زد j7f حتی گزینه 4g هم داشت ! البت نمی اورد

یا یه نوت 3 روش زده بود verizon کد n9005

تو دانلودینگ زده بود n900p که میشه sprint

این مورد که دوستمون میگه رو من زیاد دیدم چون با وارد کننده ی این گوشی ها در ارتباط هستم. این گوشی ها طبق گفته ی دوستمون verizon , att, sprint هستن که به دلیلی به کمپانی برگشت میخورن و میان دبی اونجا رام ادیت شده و لیبل روش میزنن که فقط داخل دانلودینگ مدل واقعی رو میشه فهمید. مثلا G900P هست که تبدیل میشه به G900F (اتفاقا چن روز پیش یه فایل sprint نیاز داشتم که علی جان زحمت کشید داخل مرکز دانلود گذاشت و الان داریمش G900P بود) و متاسفانه اینجا به اسم نو فروخنه میشن. چون در حد چند روز کار هستن. در این موارد تنها راه دانلودینگ گوشی هست...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
سلام این مدل رو از کجای گوشی خوندید و فلش زدید؟ بطور مثال لیبل پشتشو خوندید از توی منو دیدید؟ پشت درش زده بود یا تو قسمت دانلود مد زده بود? الان در ال حاضر که گوشی خاموشه مدل روی لیبل رو با در پشت اگر نوشته چک کنید ببینید یکیه؟این سوال رو میپرسم تا مشخص بشه مشکل کار کجاست که این گوشی اینهمه خاموشی داره.

سلام آقا شهرام دیروز مشتری برام آورد که فارسی کنم.اتفاقا چون از خاموشی این مدل آگاهی داشتم به دقت مدلش رو نگاه کردم.روی لیبل.روی کارتن.توی ابوت گوشی.با بی اس تی هم یه اینفو گرفتم دیگه خیالم راحت شد که j700h/ds هستش.فایلشم که کلن مشخصه هاش یکی بود حتی سه حروف اولش.ولی متاسفانه بازم خاموش شد.اینو گفتم که همکارای عزیز حواسشون جمع باشه که این مدل گوشی به هیچ سراطی مستقیم نیست وه به ریسکش نمیارزه.

اما الان که نگاه میکنم لیبل پشت درش j700f زده.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...