رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل ارور بوت در حین فلش n910c و رایت نشدن فریمورهای مختلف not4

ارسال های توصیه شده

آقا من میگم مخم داره سوت میکشه 5 ساعته پشت سیستم دارم دنبال این مشکل میگردم اون وقت شما میگن 10 تا پست بزارم تا کاربر ویژه بشم !!! خیلی عجیبه اذیت نکنید لطفا فایل بدین شاید مشکلم برطرف شد

لینک ارسال

همین کارا رو میکنید که 50 سال از دنیا عقبیم ...

بلاخره با کلی وب گردی و انواع ترفندها تونستم مشکل خود را برطرف کنم آفرین بخودم b-)

الان این روش را در هیچ جا نمیشه پیدا کرد چه سایت ایرانی و خارجی تصمیم گرفتم خودم برای اولین بار رایگان در وبلاگم بزارم

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز اینکه شما چند ساعت رو در اینترنت صرف کردید تا یه مشکل جزئی رو حل کنید. میتونستید با چند دقیقه و ارائه پست مفید عضو ویژه شوید و راحت فایل مورد نظر و راه حل رو دریافت کنید.

البته این کار نشان دهنده اهمیت عضویت در انجمن هارو نشون میده که با صرف وقت کمتر میتونید مشکل حل کنید.

این مشکل قبلا در انجمن حل شده بود.

بازم امیدوارم موفق باشید.

لینک ارسال
همین کارا رو میکنید که 50 سال از دنیا عقبیم ...

بلاخره با کلی وب گردی و انواع ترفندها تونستم مشکل خود را برطرف کنم آفرین بخودم b-)

الان این روش را در هیچ جا نمیشه پیدا کرد چه سایت ایرانی و خارجی تصمیم گرفتم خودم برای اولین بار رایگان در وبلاگم بزارم

سلام

کاربر مورد نظر به دلیل رعایت نکردن قوانین اخراج شد

دوستان کسانی که 10 تا پست هم حال زدن ندارن اخر و عاقبتشون این میشه - یا 10 تا پست میدن خیال میکنند باید برای همیشه عضویت رایگان براشون موندگار باشه

بهتره به خودمون و دیگران احترام بزاریم و قوانین رو رعایت کنیم و هم به همکارانی که پست مفید میزارن شما هم در قبال چیزی که یاد میگیرید چیزی به دوستان و همکارانتون یاد بدید

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...