رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دانلود فایل فلش j700f/ds تستت شده بدون مشکل خاموشی

hamed67vi

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...

شما مطمئن هستین این فایل مال dsهست

من این فایل را تست کردم با ستاره مربع 1234مربعdsبود این فایل را زدم گوشی خاموش شد بوت پروند

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
  • 8 ماه بعد...
شما مطمئن هستین این فایل مال dsهست

من این فایل را تست کردم با ستاره مربع 1234مربعdsبود این فایل را زدم گوشی خاموش شد بوت پروند

درود

ببخشید که این سوالم تاپیک رو دوباره بحث گشا میکنه ولی لازمی دونستم که مطرح کنم

با توجه به گفته اقا صدرا ایشون این فایلو تست کردند و گوشیشون بوت پرونده درحالیکه اقای حامد هم تاکید کردند که تست شدست و مشکل خاموشی نداره و در اخر معلوم نشد چه چیزی باعث شده که گوشی اقای صدرا بوت بپرونه منم میخام فایلو دانلود کنم و با خاطر جمعی که قرار دادین فایلو رایت کنم چون تخصص در ترمیم بوت ندارم کارم لنگ میمونه متشکر میشم اگه پیگیری کنیدً@*&،454

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

با سلام شما میتونین چهار فایل دانلود کنید وفایل بوتلودر را قرار ندین سه فایل فلش بزنین بدون از بین رفتن بوت

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
با سلام شما میتونین چهار فایل دانلود کنید وفایل بوتلودر را قرار ندین سه فایل فلش بزنین بدون از بین رفتن بوت

تنها روش 100 درصدی همینه. جواب دادن یه فایل برای یه گوشی دلیل بر این نیست که اون فایل حتمیه. اون فایل با اون گوشی مطابقت داشته اوکی شده ممکنه با گوشی بعدی مطایقت نداشته باشه. موفق باشید...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...