رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل روی ارم موندن g920f

aliradmehr

ارسال های توصیه شده

سلام

بعضی مواقع پیش میاد ک گوشی بعد از روت با سی اف یا فلش کردن روی ارم میمونه و بالا نمیاد

شما با رایت کردن کرنل زیر مشکلتون برطرف میشه بدون حذف اطلاعات!

کرنل خودش گوشیو روت میکنه یعنی هم کاربرد روت داره هم رفع مشکل روی ارم موندن گوشی

S6-UniKernel_v6-0001-ODIN

تست شده توسط خودم

لینک ارسال
  • 11 ماه بعد...

دروود....

توی کدوم قسمت اوین این فایل رایت میشه ap یا bl

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

رایت کردم متاسفانه هنوز مشکل هنگ لوگو داره و با خط قرمز ارور کرنل رو میده با ریکاوری هم یه کرنل رایت کردم بازم فرقی نکرد اطلاعاتش نمیخاد پاک بشه اثر انگشت داشت بعد از رایت فایل حذف اثرانگشت از ریکاوری twrp این مشکل پیدا شد

اندرویید 6 هستش

لینک ارسال

تک فایل رایت کنید دوست عزیز

اطلاعات پاک نمیشه

تک فایل آخرین نسخه

لینک ارسال
رایت کردم متاسفانه هنوز مشکل هنگ لوگو داره و با خط قرمز ارور کرنل رو میده با ریکاوری هم یه کرنل رایت کردم بازم فرقی نکرد اطلاعاتش نمیخاد پاک بشه اثر انگشت داشت بعد از رایت فایل حذف اثرانگشت از ریکاوری twrp این مشکل پیدا شد

اندرویید 6 هستش

طبق فرموده دوست عزیزمون در پست شماره پنج از تک فایل آحرین نسخه استفاده کنید.

اگر جواب نگرفتید از cfroot استفاده کنید...چندین مدل روی آرم رو با cf root آوردم بالا

لینک ارسال

اندرویید 6 هستش

درود دوست عزیز همونطور که معلومه ریسک رایت تک فایل بالاست

شما ببنید ورژن گوشی چنده و همون بیلدی یا هم همون ورژن فقط بوتلودر رایت کنید حل میشه

موفق باشید

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

حل شد...

گوشی های اشنا همیشه دردسرساز میشه واسمً@*&،832

مراحل حل شدنش هم به اینصورت شد

1-تک فایل اندرویید مشابه برای مشکل کرنل dm verification هنگ لوگو

2-نصب ریکاوری کاستوم و نصب فایل منیجر ریکاوری

3-حذف دیتا الگو و کد و اثر انگشت

4-باز هم مشکل هنگ لوگو و ریستارت بعد از انجام مرحله 3

5-رایت cf-root اندروید مدنظر.

ممنون بخاطر راهنمایی های ارزشمند و تاثیرگذار شما دوستان عزیز.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...