رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

جلوگیری از هک wifi

rasol_mohabbat

ارسال های توصیه شده

مرحله1: ابتدا مرورگر خود را اجرا و وارد مدیریت دستگاه مودم خود شود.

مرحله2: پس از ورود به بخش تنظیمات روتر سربرگ status را انتخاب نماید و در لیست wireless بر روی گزینه refresh کلیک کنید تا تمامی دستگاه های که به دستگاه مودم شما متصل هستند نمایان شود. (تلفن همراه، لب تاپ و سایر دستگاه ها) پس مشاهدMAC ای پی دستگاه های خود آنها را کپی کنید.

64.png

مرحله3: هنگامی که مک آی پی تلفن همراه و لب تاپ خود را کپی کردید از منو تنضیمات روتر، سربرگ interface setup را انتخاب کنید و به منوی wireless بروید.

65.png

مرحله4: در منوی wireless به دنبال بخش wireless MACAddress filter بگردید و تیک گزینه deactivated را بزنید.

66.png

مرحله5: در این بخش شما می توانید 8 دستگاه برای استفاده از وای فای مجاز کنید و پس از وارد کردن MAC ای پی های مورد نظر تیک گزینه Active را زده و در آخر تنظیمات انجام شده را SAVE کنید تا تمامی عملیات اعمال شود.

این برای مودم tp-link هست برای مودم d-link هم براتون توضیح خواهم داد

منبع:

>http://www.yjc.ir/fa/news/5172714/%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%DA%A9-%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF

لینک ارسال

سلام باتشکر از توضیحاتتون ولی این روش دردسرسازهم هس مثلا برا من که تومغازه هستم ومیخام گوشی های مختلفی وصل نت کنم با وای فای مشکل بزرگی سر راهم هست درسته

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال

با سلام

دوستان عزیز بهترین حالت استفاده از سیستم لن یا همون کابل هستش

یعنی سیستم هاتون رو با لن یا کابل متصل کنید و درصورت نیاز به وای فا کافیه همون لحظه روشن کنید و استفاده کنید سپس دوباره خاموش کنید.

من به شخصه اینطور از اینترنت استفاده میکنم

لینک ارسال

من از روش مخفی کردن وایفا استفاده میکنم که هک نمیشه

واسم وایپا را یه چیز ساده میزارم وبعد به صورت دستی وارد میکنم

تنظیمات هم به صورت زیر وارد میکنم

160.jpg

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

من از توی تنظیمات وایرلس qss و یا wps رو غیرفعال کردم و دیگه کسی نتونست هک کنه

اصولا نرم افزارها با بدست آوردن پین wps میتونن کانک شن که به راحتی د اکتیو میشه یبار تست کنین...

البته رمزو حتما عوض کنین چون قبلیا رمزتونو دارن و از طریق رمز...

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...