رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در نصب ولکانو

tifo02

ارسال های توصیه شده

سلام

باکس درایو شما نصب نیست شما باید VolcanoTool_v2.2.8_Full_Installer نصب کنید و از داخل پوشه Drivers درایور هاشو نصب کنی نصب نشد تو گوگل یه سرچ کوچک بزنی اموزش و درایور هاش هست یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
  • پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

محتویات پوشه 3.0.9 را داخل ورژن 2.8کپی کن وتوپوشه c بریز وازپوشه باکس درایو pl-2303نصب کن وسیستم به اینترنت وصل باشه باکسو وصل کن وبزار درایوراشو خودش نصب کنه بعدش اجراکن انشالله درست میشه.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال

دوست عزیز

البته با اجازه اساتید

اول پوشه باکس ولکانو رو کامل حذف کن همینطور درایور روسیستم رو ریستارت کنید

اول درایور باکسو نصب کنید بعد Volcano Module دانلود و در داخل پک اکسترکت شده ی YellowStone اکسترکت کنید

سعی کنید پوشه باکس تو درایوی به جز درایو ویندوز باشه و باکس هم حتما تو لیست سفید آنتی ویروس بذارید

سعی کنید از Volcano Modul ورژن 3.0.9

و YellowStone ورژن 2.8.3 استفاده کنید

لینک ارسال
  • 11 ماه بعد...

دوستان بنده هم همین مشکل رو دارم...با اینکه همه درایوهارو نصب کردم...ولی ایرور volcano bax no fond

...در ضمن باید با آداپتور وصل بشه یا بدون آداپتور؟؟؟؟؟

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

نیاز به هیچ ادابتوری نیستش این مشکل یا از درایور باکس هستش که شناسایی نشده یا از پورت یا نهایتا باکس ایراد دشته باشه که بنده بهتون پیشنهاد میکنم با یه سیستم دیگه تست کنید و یا نهایتا ویندوز سیستم خودتون رو عوض کنید

لینک ارسال

سلام .

منم متاسفانه همین مشکل رو دارم ، قبلا ویندوز 7 داشتم ولی الان 8.1 رو نصب کردم و هرکار میکنم باکس رو پیدا نمیکنه.

درایور مخصوص ویندوز 8.1 رو دان کردم ولی بازم فایده نداره

الان یه هفتست که وکانو ندارم .

ممنون میشم راهنماییم کنید[emoji8]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...