رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بازکردن قفل کلیه گوشی های نوکیا

mohamad2126

ارسال های توصیه شده

باسلام میخام انواع روش های موجود برای بازکردن قفل گوشی های نوکیا رو دراین پست بزارم ازهمکاران عزیز هم تقاضا دارم برای کامل تر شدن و ارایه تمامی روش ها مفید راهنمایی وکمک بکنند تا بتوانیم همه موارد را دراینجا جمع بندی کنیم

اولین روش: باز کردن قفل گوشی توسط کد اصلی گوشی های نوکیا که در سایت زیرموجود میباشد به این روال که بارفتن به این سایت شماره سریال گوشی نوشته شده پشت گوشی یا از طریق شماره گیری ستاره مربع 06مربع ونمایش شماره سریال سپس ان را

را درقسمت imeواردنموده سپس سایت کد اصلی رادراختیارشما میگزارد ومیتوانیدگوشی خود را باز کنید

Nokia Master Code - Security Master Code Calculator for Nokia Mobile Phones

Nokia Master Security Reset Codes - Free and Instant Generator - Unlockitfree.com

Security Master-code calculator for Nokia mobile phones

UnlockMe - output

Nokiafree unlock phone codes calculator software

http://www.unlock.it/seccode

این سایت ها تماما توسط خودم یکی یکی تست شده وهمه جواب میده وهمه دقیقا کد اصلی رومیدن بدون اشتباه هیچ کدوم هم بسته نیست.این روش آغاز این پست بود منتظر روش های بعدی باشید دوستان هم ممنون میشم کمک کنن برا کامل ترکردن

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال

سلام خدمت شما بزرگوار همکارگرامی وارجمند مطالب زیاده هست توانجمن که کپی پیست هست یکی ازاهداف مدیریت محترم کاملترشدن این انجمن هست خوب توی انجمنی که یکی مثلا یکی از روش های ابتدایی بازکردن قفل مثلا همین نوکیا موجودنباشه این انجمن ازنظرشماناقص نیست در ثانی بنده عرض کردم توی متن نوشته میخام تمامی روش های موجود برای باز کردن قفل نوکیا رو تو این قسمت بیارم واین مطلب هم سراغازش بود من کاری به این ندارم که توسایت های دیگه هست یاخیربرای من مهم کامل کردن وجمع اوری تمامی روش های موجود هست.باتشکر لطفا پستی رو اگر میگید کپی پیست هست اصل اون مطلب رو حداقل توی پیامی پاسخی برای شخصی کاربر یا توعمومی بزارید هم بد نیست چون کاردرستی نیست مشابه یک مطلب راجایی دیده باشید وبگید کپی پیست.مثل ذهن همه ما

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال
سلام خدمت شما بزرگوار همکارگرامی وارجمند مطالب زیاده هست توانجمن که کپی پیست هست یکی ازاهداف مدیریت محترم کاملترشدن این انجمن هست خوب توی انجمنی که یکی مثلا یکی از روش های ابتدایی بازکردن قفل مثلا همین نوکیا موجودنباشه این انجمن ازنظرشماناقص نیست در ثانی بنده عرض کردم توی متن نوشته میخام تمامی روش های موجود برای باز کردن قفل نوکیا رو تو این قسمت بیارم واین مطلب هم سراغازش بود من کاری به این ندارم که توسایت های دیگه هست یاخیربرای من مهم کامل کردن وجمع اوری تمامی روش های موجود هست.باتشکر لطفا پستی رو اگر میگید کپی پیست هست اصل اون مطلب رو حداقل توی پیامی پاسخی برای شخصی کاربر یا توعمومی بزارید هم بد نیست چون کاردرستی نیست مشابه یک مطلب راجایی دیده باشید وبگید کپی پیست.مثل ذهن همه ما

درود

دوست عزیز بابت پست مفیدتون کمال تشکر را داشته و شما کار خودتون را انجام بدین بله این سایت همانطور که عرض کردین این اموزش و پستی که قرار دادین با بررسی که من انجام دادم تو سایت کامل نیست شما تمام روش های فوق را انجام و قرار بدین...

با تشکر

موفق باشید

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال

سلام خدمت همکاران

روش بعدی با استفاده از یک برنامه میباشد که کاربا این برنامه راحت است کافیه پس از دانلود چند تا گزینه خالی رو پرکنید طبق مواردی که ازشما خواسته است اگر کاربا برنامه مشکلی داشتید بگید اموزشش رو هم بزارم

لینک دانلودMOBILE_NEW_Nokia__v32003_Setup

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...