رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نصب sp flash tools در ویندوز 8.1

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز من مدتیه از ویندوز 10 دارم استفاده میکنم و همه گوشی ها رو دارم به راحتی فلش میکنم پس ربطی به ویندوز نداره درایور های رو نصب کن بهتره بیشتر گوشی ها رو روشن وصل کنی و یک بار با موبورو برنامه نصب کن تا درایور ها بهتر نصب بشه

برای فهمیدن بیلدر نامبر هواوی تو بعضی از گوشی ها وقتی گوشی رو داخل ریکاوری ببری مینویسه یا داخل منویی چینی و در اخر سعی کن همیشه با بالاترین بیلدر نامبر بزنی جواب نداد با بیلدر بالاتر تست کن و در بیشتر هواویی ها در قسمت USB_Upgrade فایلی به نام Rework-Secro وجود داره که میتونید به راحتی با رایت این فایل بیلدر نامبر رو دانگرید به هر بیلدر نامبری که دوست دارید بکنید

یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام دوست عزیز من مدتیه از ویندوز 10 دارم استفاده میکنم و همه گوشی ها رو دارم به راحتی فلش میکنم پس ربطی به ویندوز نداره درایور های رو نصب کن بهتره بیشتر گوشی ها رو روشن وصل کنی و یک بار با موبورو برنامه نصب کن تا درایور ها بهتر نصب بشه یا علی

ممنون دوست عزیز.لینک درایور هارو محبت مییکنین تا همونارو دان و نصب کنم؟

لینک ارسال

سادس برای سونی و سامسونگ و هواویی هم داریورش موجود هست و هم پی سی سویت من همهشو نصب کردم نصب کن از پی سویت استفاده کن جدید ترینشو نصب کن

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام دوست عزیز من مدتیه از ویندوز 10 دارم استفاده میکنم و همه گوشی ها رو دارم به راحتی فلش میکنم پس ربطی به ویندوز نداره درایور های رو نصب کن بهتره بیشتر گوشی ها رو روشن وصل کنی و یک بار با موبورو برنامه نصب کن تا درایور ها بهتر نصب بشه

برای فهمیدن بیلدر نامبر هواوی تو بعضی از گوشی ها وقتی گوشی رو داخل ریکاوری ببری مینویسه یا داخل منویی چینی و در اخر سعی کن همیشه با بالاترین بیلدر نامبر بزنی جواب نداد با بیلدر بالاتر تست کن و در بیشتر هواویی ها در قسمت USB_Upgrade فایلی به نام Rework-Secro وجود داره که میتونید به راحتی با رایت این فایل بیلدر نامبر رو دانگرید به هر بیلدر نامبری که دوست دارید بکنید

یا علی

یعنی اول Rework- Secro رام رو(ک بیلدر:-"=))=)) پایین تری داره رایت کنم)بعدش فلش بزنم گوشیو

لینک ارسال
این ک اصلا وقتی میزنم نصب بشه هیچ اتفاقی نمیوفته.

دروود بر شما

دوست عزیز

مشکل درایور دارید

یا

اموزش فلش؟

و اینکه پس از اتصال گوشی به سیستم در دیوایس منیجر درایور نا شناخه دارید ؟

یادباد انکه مرا یاد اموخت ادمی نان خورد از دولت یاد

ID:mohammad_mobile

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...