رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فایلRvSecuRitYانلاک تمامی قفل های امنیتی برای مدل A5 A500Hنسخه 5.1.1-4.4.4 BY ILYA20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

امروز نیز در خدمتتان هستم با فایل RvSecuRitY برای مدل A5 A500H نسخه های 5.1.1 و 4.4.4 برای انلاک تمامی قفل های امنیتی بدون نیاز به فعال بودن دیباگ بدون نیاز به ریکاوری و روت به صورت CSC مود بدون پاک شدن اطلاعات برای اولین بار در دنیای GSM

این کرنل کارش چیست ؟

انلاک قفل پین - پترن - پسورد و... مدل A500H نسخه های 5.1.1 و 4.4.4 بدون پاک شدن اطلاعات

اینم خدمتتون عرض کنم که نسخه 5.0.1 به بالا این مدل قطعا نه CWM ریکاوری و نه روت ارایه نشده و با هیچ روشی جز این روش قابل انلاک نیست

3.gif

67.jpg

نحوه رایت :

گوشی رو به دانلود مد ببرید و این فایل رو با اودین در قسمت pda چیده و فلش کنید .

به هیچی دست نزنید گوشی انلاک شده و بالا خواهد اومد ...

لینک دانلود:

فایل RvSecuRitY SM-A500H حذف انواع قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
کسی نیست جواب بده؟؟؟

درود بر شما ...

پارتیشن کش گوشی شما اسیب دیده ...

ابتدا تنها فایل system.img و cache.img را رایت کنید ...سپس دوباره اقدام کنید ..(این فایل ها را از داخل رام استخراج کرده و به فرمت tar ارشیو کنید وفلش کنید)

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
ممنون.

با چندین گوشی a500h تست کردم باز هم همین مشکل پابرجاست....

بنده به عنوان سازنده این فایل کاملا تست کرده و قرار دادم ...

شما این متد رو روی اندروید 4.4.4 تست کنید ببینید بازم مشکل دارید و یا روشی که در پست بالا عرض کردیم انجام دهید ...

موفق باشید

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
سلام

فایلی برای دانلود وجود ندارد

درود ...

خدمت شما ...

فایل RvSecuRitY SM-A500H حذف انواع قفل گوشی بدون پاک شدن اطلاعات

موفق باشید

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...