رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد ویروس های سری mtkداخل هارد گوشی

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام وخسته نباشید

دوستان اکه متوجه شده باشن داخل گوشیهای سری mtkیه ویروس میاد که بیشتر نرم افزارها را ارور میده و خود گوشی نرم افزار دانلود میکنه از جمله نرم افزارهای مستعجن و به هیچ روشی قابل حل نیست نا با فرمت ولکانو نه وایپ گوشی تنها راه حل فلش زدن گوشی هست منتها خیلی از گوشیهای سری mtk فایلهاشون اصلا گیر نمیاد میخواستم از دوستان بفرسم راه حلی واسه این مشکل هست دوستان نظر بدن

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

همونطور که ارش جان گفتند این ویروسها ربطی به مدل گوشی نداره و کلا اندروید رو الوده میکنه بعضی از برنامه ها مانکی تست رو ممکنه حذف کنند ولی تنها یه ویروس نیست یکی دیگه هم هست اگر اشتباه نکنم اسمش سرور تایم یا سرویس تایم که اون هم حتما باید حذف بشه ضمن اینکه همه برنامه ها و باکسهایی که این کار رو انجام میدن پیشنهاد میکنند بعد از حذف حتما گوشی فرمت بشه که البته تا همینجا هم بدک نیست مخصوصا برای گوشی هایی که فایل فلشی براشون پیدا نمیشه.

موفق باشید

لینک ارسال

حرفاتون درست تا حالا هر راه حلی بوده تست کردم گوشی را فرمت کردم با باکس ولکانو وایپ کردم اما ویروس هنوز هست راه های که دوستان گفته بودن هم تست شده اما هیچکدوم جواب نداده واسه کب گوشیهای اندروید هست ولی واسه سری mtkبه غیر از فلش تا حالا با هیچ راهی جواب نداده

با ما بروز باشد

خرید اشتراک سالیانه

اموزشهای تخصصی

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز این کاری که میگم انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

ابتدا گوشی رو وایپ کنید سپس گوشی رو با همان بیدل یا بیلد بالاتر فلش کنید و در آخر دوباره بعد از فلش گوشی رو دوباره وایپ کنید.

احتمال خیلی زیاد اوکی میشه. ( بنده این روش رو تست کردم )

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز این کاری که میگم انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

ابتدا گوشی رو وایپ کنید سپس گوشی رو با همان بیدل یا بیلد بالاتر فلش کنید و در آخر دوباره بعد از فلش گوشی رو دوباره وایپ کنید.

احتمال خیلی زیاد اوکی میشه. ( بنده این روش رو تست کردم )

با سلام این سری که میگم فایلش گیر نمیاد مگرنه این مشکل با فلش درست میشد

با ما بروز باشد

خرید اشتراک سالیانه

اموزشهای تخصصی

لینک ارسال
با سلام این سری که میگم فایلش گیر نمیاد مگرنه این مشکل با فلش درست میشد

سلام مراپی برای mtk فقط ( البته فکر کنم ) گفته به زودی آپدیتشو میده بیرون - چند تا روشم توی هاستینگ و xda گفته شده اونا هم تست کنید ببنید راه حلی دارن یا خیر

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

دوست عزیز باکس اینفینیتی توی اپدیت جدیدش امکان حذف این ویروسها رو داده حتی برای گوشیهای چینی تازه فکر کنم تا جایی که یادمه زده بود بدون نیاز به روت اگر این باکس رو دارید تست کنید.ضمنا گوشی رو روت کردید یا خیر؟چون اکثر این برنامه ها زمانی جواب میدن که گوشی روت شده باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...