رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فایل های سرقت شده از سایت خودمون!!!

MR.Majid

ارسال های توصیه شده

با اجازه مدیریت محترم و تمامی مدیران از این سایت رو به اجرا میزارم.

پچ فارسی سازی j500g با حجم 12 مگابایت

پچ فارسی سازی y625-u21

پچ فارسی سازی y625-u32

پچ فارسی سازی y625-u51

حل مشکل صفحه سفیدی y600-u20 با y600-u40

حل مشکل صفحه سفیدی y520-u22 حجم فایل 4 مگابایت

فایل های فارسی htc

و...............

سایت کپی کار ماهر:HUAWEI بایگانی - صفحه 3 از 3 - فروشگاه فایل های فلش چینی و اصلی نایاب ThisIsROM |فروشگاه فایل های فلش چینی و اصلی نایاب ThisIsROM

اینم مدرک کافی:

l44f7cr7mib7.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

عزیزم اونی که بخواد کپی کنه هر کاری بکنی کارشو میکنه حالا چه سایت پولی باشه چه ویژه باشه

ولی متاسفم برای این عده

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

ببینید بنده از این دزدها اصلا تقصیری نمیدونم ...

اول اینکه از اول ابتدایی تا دانشگاه نه در مدارس و نه در زندگی روزمره اصلا به هیشکی حقوق انسانیت و حقوق دیگران را یاد ندادند و تا اخر هم همین روال ادامه داره

تو ... دزدها مورد استقبال و تشویق قرار میگیره ... کسی که از این دزد چیزی میخره کمتر از دزد نیست بلکه بدتر از دزد هم هست ...

جالبش اینجاست از این سایتا فایل بنده رو میخرن و با تمام بی شرمی تو یاهو بهم میگن اقا این چجوری رایت میشه و ...

تعمیرکاری نوعی شغل هستش عزیزان من, و شما از این شغل پول در میارید و به خانوادتون میدید و اگر ذره ای از حلال و حرام چیزی بدونید نباید دست به همچین کار زشتی بکنید ...

حال اونایی که به حلال و حرامی کافر هستند هم حداقلش باید انسانیت رو مورد توجه قرار دهند وگرنه از ... کمتر نیست این اشخاص

اخرین حرف بنده اینه که :

تو ا...ن هر چقد بخوای بری بالا انقدر هم میکشنت پایین

انقد اذیتت میکنن تا پشیمون بشی

انقد بهت دروغ میگن تا به هیشکی اعتماد نکنی

انقد حروم خوری و حقه بازیشونو لو میدن تا از انسانیت خلع بشی

کمک به همکار رو حرام میدانند ...

و اینجوری میشه که هیچوقت جلو نمیریم و نخواهیم رفت ...

خدا به داد ایندگان برسه و انشاالله همه متوجه اشتباهشون بشند و حقوق همکاری و انسانیت رو پایمال نکنند ...

از بقیه عزیزان گل معذرت میخوام و این حرفا در محیط هایی که همچین اشخاصی وجود دارد باید انقدر تکرار بشه تا نظم عالمی برقرار شود

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
ببینید بنده از این دزدها اصلا تقصیری نمیدونم ...

اول اینکه از اول ابتدایی تا دانشگاه نه در مدارس و نه در زندگی روزمره اصلا به هیشکی حقوق انسانیت و حقوق دیگران را یاد ندادند و تا اخر هم همین روال ادامه داره

تو ... دزدها مورد استقبال و تشویق قرار میگیره ... کسی که از این دزد چیزی میخره کمتر از دزد نیست بلکه بدتر از دزد هم هست ...

جالبش اینجاست از این سایتا فایل بنده رو میخرن و با تمام بی شرمی تو یاهو بهم میگن اقا این چجوری رایت میشه و ...

تعمیرکاری نوعی شغل هستش عزیزان من, و شما از این شغل پول در میارید و به خانوادتون میدید و اگر ذره ای از حلال و حرام چیزی بدونید نباید دست به همچین کار زشتی بکنید ...

حال اونایی که به حلال و حرامی کافر هستند هم حداقلش باید انسانیت رو مورد توجه قرار دهند وگرنه از ... کمتر نیست این اشخاص

اخرین حرف بنده اینه که :

تو ا...ن هر چقد بخوای بری بالا انقدر هم میکشنت پایین

انقد اذیتت میکنن تا پشیمون بشی

انقد بهت دروغ میگن تا به هیشکی اعتماد نکنی

انقد حروم خوری و حقه بازیشونو لو میدن تا از انسانیت خلع بشی

کمک به همکار رو حرام میدانند ...

و اینجوری میشه که هیچوقت جلو نمیریم و نخواهیم رفت ...

خدا به داد ایندگان برسه و انشاالله همه متوجه اشتباهشون بشند و حقوق همکاری و انسانیت رو پایمال نکنند ...

از بقیه عزیزان گل معذرت میخوام و این حرفا در محیط هایی که همچین اشخاصی وجود دارد باید انقدر تکرار بشه تا نظم عالمی برقرار شود

موفق باشید و ماندگار

دمت گرم عین حقیقت=((

لینک ارسال

البته منم ی چیزی بگما من خودم ی مشتری داشتم کلی فایل خریده بود یسریش واسه سایت شما بود

بقیش هم واسه سایتهای دیگه بود بحرحال ی فایل که میاد سری میپیچه دیگه این به اون میده سری میپیچه

من خودم همکارام هرکدومشون تو ی سایت عضو هستن بالاخره عین اونا کلی تو ایران هستند معلومه 3سوت میپیچه فایلا

کاریشم نمیشه کرد

از دیده من اصلا نباید ادم ناراحت بشه بحرحال ی تبلیقی هم هست واسه سایت هم واقعا نمیشه کاری کرد

الان برین اوناییکه فایل میفروشن با 100 تومنو ببینید هم ازین سایت ازون سایته دیگه

لینک ارسال

این چرخ میچرخه حتی برای همون کپی کننده!!!

باز بضیا هستن محصولای اونا رو یه تومن ارزونتر میذازن تو سایتشون تا خرید شد میرن ازون میخرن بدش میفروشن!...

کار بی جواب نمیمونه

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

باسلام خدمت همه همکارا من تازه عضو این سایت شدم اما با تمام این حرفایی که گفته و اگرتازه یه درصد هم به تمام کپی کارها حق بدیم

کاره بدی که انجام میدن ارزش کار رو پایین میارم چرا چون واسه اون فایل زحمتی نکشیدن و فایلهای کمیابی رو دسته هر کس میدن.

باتشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...