رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل سریال htc d 816h

ارسال های توصیه شده

سلام. این گوشی رو برای فارسی کردن آوردن پیشم.منم طبق حرف های یکی از همکارها که گوشی های mt6592v دارای نوشته چینی روی برچسب کناری یا اطراف سریال نوشته شده روی کارتن یا دارای حافظه 16 هست.هیچکدوم از اینارو نداشت. فک کردم که mt6592 هست و با فایل اون فلش کردم که گوشی خاموش شد بعدش با فایل صحیح فرمت و فلش رو انتخاب کردم که باعث حذف سریال شد.حالا با mtk droid ترمیم سریال میشه ولی با وایپ دوباره پاک میشه با فایل nvram هم سریال خودش نیست.میخواستم ببینم میشه سریال خودش رو ثابت روی گوشی رایت کرد یا نه؟؟؟؟ولکانو هم ندارم.ببخشید حرفم زیاد طولانی شد.b-(:-??

لینک ارسال
سلام. این گوشی رو برای فارسی کردن آوردن پیشم.منم طبق حرف های یکی از همکارها که گوشی های mt6592v دارای نوشته چینی روی برچسب کناری یا اطراف سریال نوشته شده روی کارتن یا دارای حافظه 16 هست.هیچکدوم از اینارو نداشت. فک کردم که mt6592 هست و با فایل اون فلش کردم که گوشی خاموش شد بعدش با فایل صحیح فرمت و فلش رو انتخاب کردم که باعث حذف سریال شد.حالا با mtk droid ترمیم سریال میشه ولی با وایپ دوباره پاک میشه با فایل nvram هم سریال خودش نیست.میخواستم ببینم میشه سریال خودش رو ثابت روی گوشی رایت کرد یا نه؟؟؟؟ولکانو هم ندارم.ببخشید حرفم زیاد طولانی شد.b-(:-??

درود دوست عزیز

اول شما باکس چی دارید

سپس برنامه و اموزش توی انجمن هست که بدون باکس سریال بزنی و دایمی باشه

کافیه سرچ کنی اگر هم پیدا نکردی بگو تا لینک بدم خدمتت

لینک ارسال

باکس چینی ندارم.و با برنامه های زیر امتحان کردم .توی سایت هم زیاد سرچ کرم.

Maui META 3G ver 6.1316.1 ///// IMEI&SN Writer V1.5.3 ///// MtkDroidTool v2.5.3 ///

و با این کد هم عکس العملی نشون نمیده :*#*#3646633#*#*

لینک ارسال
باکس چینی ندارم.و با برنامه های زیر امتحان کردم .توی سایت هم زیاد سرچ کرم.

Maui META 3G ver 6.1316.1 ///// IMEI&SN Writer V1.5.3 ///// MtkDroidTool v2.5.3 ///

و با این کد هم عکس العملی نشون نمیده :*#*#3646633#*#*

سری به این پست هم زدی

http://forum.gsm-developers.ir/thread3702.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...