رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش تبدیل فرمت BIN به فرمت Scatter بکاپ استوک

ارسال های توصیه شده

سلام

دوست عزیز شما میگی وقتی تبدیل میکنیم باید اون فایل رو حذف کنیم.

حالا وقتی با ولکانو بکاپ bin گرفتیم و بخوایم رو گوشی دیگه رایت کنیم سریال هم رایت میشه؟

لینک ارسال
سلام

دوست عزیز شما میگی وقتی تبدیل میکنیم باید اون فایل رو حذف کنیم.

حالا وقتی با ولکانو بکاپ bin گرفتیم و بخوایم رو گوشی دیگه رایت کنیم سریال هم رایت میشه؟

بله تغییر میکنه

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سپاس از پست مفید

موضوع مهم شد

شرمنده میشه توضیح بدین چطوری فایل بین رو تغیر فرمت و اسم کنم

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
شرمنده میشه توضیح بدین چطوری فایل بین رو تغیر فرمت و اسم کنم

سلام

فکر کنم شما گفته بودید مراپی اکتیو دارید - اگه همین طوره شما با مراپی میتونید به راحتی فایل های bin رو به اسکاتر تبدیل کنید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
سلام

فکر کنم شما گفته بودید مراپی اکتیو دارید - اگه همین طوره شما با مراپی میتونید به راحتی فایل های bin رو به اسکاتر تبدیل کنید

بدون مراپی

چه جوری میشه bin رو به scatter تبدیل کنیم ؟

گوشی سالم هم برای تبدیل با Mtk tool نداریم

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
پس چطوری میشه بکاب bin رو روی یه گوشی دیگه رایت کنیم بدون اینکه یریال رایت بشه؟

شما میتونید ابتدا از گوشیتون رید اینفو بزنید ادرس و اندازه بخش های مختلف فلش رو نشونتون میده

بعد ادرس قسمت اندروید بوت ریکاوری و .... رو بهتون میده

شما وقتی فقط قسمت های مث بوت و سیستم (همون اندروید) و ریکاوری رو ادرسش رو وارد کنید و رایت کنید فقط بخش که خواستید فلش میشه

که البته اگه توی ادرس ها اشتباه کنید احتمال بالا نیومدن گوشی هست

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

یه خسته نباشید و خدا قوت با شما

میخواستم بپرسم ،آیا میشه بکاپی که توسط TWRP Recovery از رام اوریجینال گوشی گرفتم رو به رام SP Flashtool تبدیل کنم .

و یا اینکه میشه فایل System.ext4.win رو به system.img تبدیل کرد و با فلش تولز گوشی رو فلش کرد تا به رام اصلی خودش برگرده ؟

دلیل این سوال اینه که من بعد از نصب ریکاوری twrp و نصب چند کاستوم رام . و ایراداتی که هرکدام داشتند .

تصمیم گرفتم رام Official گوشی رو با فلش تولز فلش کنم و این کار رو انجام دادم ...

همه چیز خوبه مثل اول و بهتر ... اما در برنامه رادیو خود گوشی ، وقتی برنامه رو باز می کنم باز میشه اما عمل نمیکنه و پیغام Not Avalable رو میده و در همون حال میمونه

گیر نمیکنه اما دکمه های اسکن امواج و استارت اسکن امواج غیر فعال هست و نمیشه استفاده کرد.

حالا من همین رام استوک رو روت میکنم با کینگ روت ، فعال میشه و وقتی آنروتش میکنم دوباره غیرفعال میشه .

با رام کاستومهایی که با فلش تولز یا TWRP Recovey روی گوشی میریزم . برنامه فعال هست اما با رام official نمیشه استفاده کرد و غیر فعال هست .

حال من چون دیدم از جمله فایلهای اصلی برای فلش کردن گوشی ، فایل system.img هست و من بکاپ اصلیش رو دارم ، میخواستم فایل سیستم اصلیش رو فلش بزنم

یعنی این فایل رو با فایل رام official جابجا کنم تا ببینم مشکلم حل میشه یا نه .

این رو هم میدونم که ممکنه حجم فایلها اگر یکی نباشه برنامه فلش تولز ایراد بگیره .

در هر صورت شدیدا نیازمند راهنماییتونم .

کمال تشکر رو دارم از شما ...

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...