رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ارور 5054 در sp flash tool

ارسال های توصیه شده

سلام به اساتید محترم یه هووای g610 برام اومده که خاموش شده خود به خود گوشی اثری از اب خوردگی نداره و موقع فلش ارور 5054 میده ایا این ارور صد در صد برا هارد دستگاه هستش و بدون تعویض درست نمیشه ؟

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز کی گفته این ارور 100% برای هارد هستش و باید تعویض بشه؟

شما این متن رو بخونید...

(5054) S_DL_GET_DRAM_SETTINGS_FAIL

Did a hard reset via fleshtul and now cant install the new firmware. Reset do Yeshe time too fails, crashes the same error. Problem was solved by resetting in the new drivers

شما ابتدا اگر میتونید فرمت کنید و سپس با یه فایل مناسب فلش کنید.

البته از درایور گوشی هم مطمئن بشید..

حتما درایور گوشی نصب باشه!!!

لینک ارسال
با سلام

دوست عزیز کی گفته این ارور 100% برای هارد هستش و باید تعویض بشه؟

شما این متن رو بخونید...

(5054) S_DL_GET_DRAM_SETTINGS_FAIL

Did a hard reset via fleshtul and now cant install the new firmware. Reset do Yeshe time too fails, crashes the same error. Problem was solved by resetting in the new drivers

شما ابتدا اگر میتونید فرمت کنید و سپس با یه فایل مناسب فلش کنید.

البته از درایور گوشی هم مطمئن بشید..

حتما درایور گوشی نصب باشه!!!

زمانی که میخوام فرمت کنم این ارور رو میده بعد از این پست فهمیدم که اقای زمانی گفتن هارد باید تعویض شه http://forum.gsm-developers.ir/thread3645.html

لینک ارسال

سلام با اجازه از تمامی اساتید به خصوص احسان جان عزیز

داداش اینکه مشکل هارد از ای ارور هست صد درصد درسته اما چ زمانی زمانی که مدل گوشی درست تشخیص داده شده باشه و بهترین راه برای تشخیص u00یاu20 بودن اینه بالا سوکت شارژ روی قاب رو چک کنی و من بهت پیشنهاد میدم قبل از تعویض هارد ی بار از مدل مطمئن شو و از ی مدل مشابه با باکس ولکانو یه رید کامل بگیر و رایت کن که خیالت راحت بشه صد درصد هارد مشکل داره و مشکل نرم افزاری نیست.یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

دوستان ممنون از راهنماییتون به خصوص جناب اقای عطایی گوشی g610-u20 بود اما رو قاب g610-u00 بود در هر صورت با جفت فایل ها همین ارور رو میداد اما من با فایل g610-u15 فلش کردم کامل گرفت اما الان صفحه سیاه شده وقتی روشن میکنی پس فک کنم ایراد از هارد نیستش. اگه جواب گرفتم صد در صد اموزشش رو میزارم .

لینک ارسال
دوستان ممنون از راهنماییتون به خصوص جناب اقای عطایی گوشی g610-u20 بود اما رو قاب g610-u00 بود در هر صورت با جفت فایل ها همین ارور رو میداد اما من با فایل g610-u15 فلش کردم کامل گرفت اما الان صفحه سیاه شده وقتی روشن میکنی پس فک کنم ایراد از هارد نیستش. اگه جواب گرفتم صد در صد اموزشش رو میزارم .

اقای عطایی کاملا درست گفتند

اما اگه گوشی شما فلش گرفته

خوب الان شما بیاید فایل Rework-Secro مربوط به g610-u20 رو روی گوشی بزنید

و بعد گوشیتون رو با فایل G610-U00 V100R001CHNC17B914 بزنید ببینید بالا میاد

یا به روش استاد عطایی از یه گوشی u00 رید بگیرید و با ولکانو رو روی گوشی معیوب بزنید

و اعلام نتیجه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...