رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فلش نشدن g610-u00

ارسال های توصیه شده

در 25 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

اساتید راه حلی برا این مشکل دارن برا من این مورد خیلی پیش میاد ولی هر کاری کردم تا حالا ج نگرفتم نمیدونم فرمت زدم ریورک زدم یا با فایل g610-u20 bild 125 فرمت میزنم میام با g610-u00 فلشش میکنم باز ج نمیده فایل bin هم زدم ج نداد اساتید آیا برا حل این مشکل راهی دارن چون مطمنم این مشکل با نرم افزار قابل حله تو شهر ما یه نرم افزار کار هست که در عرض 20 مین اینا رو حل میکنه اساتید لطفا کمک کنن

فایل اسکتر رو بچین بعد از تب windows گزینه write memory رو بزن

یه تب جدید باز میشه به اسم write memory

برو داخل اون تب گزینه  emmc رو انتخاب کن بعد open raw بزن و ادرس فایل پریلودر مربوط به همین فایل فلش رو بده

گزینه write memory رو بزن و گوشی رو وصل کن بعد از اینکه رایت شد برو تو تب download  و firmware upgrade رو بزن

تمام

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، saeiduniquej گفته است :

فایل اسکتر رو بچین بعد از تب windows گزینه write memory رو بزن

یه تب جدید باز میشه به اسم write memory

برو داخل اون تب گزینه  emmc رو انتخاب کن بعد open raw بزن و ادرس فایل پریلودر مربوط به همین فایل فلش رو بده

گزینه write memory رو بزن و گوشی رو وصل کن بعد از اینکه رایت شد برو تو تب download  و firmware upgrade رو بزن

تمام

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۰_۱۲-۲۳-۵۹.jpg

لینک ارسال
در 26 دقیقه قبل، saeiduniquej گفته است :

خوب این ارور پورته با یه کابل و یه درگاه دیگه تست کن

بعلاوه اینکه تو ادرس فایلت یه نوشنه شبیه این هست اونو تغییر نام بده انگلیسی بذار

ــــذــــ

پورت عوض کردم پریلودرر رایت شد ولی تو فریمور آپگرید ارورر داد البته اینم یه 20 باری امتهان کردم تا پریلودر رایت شد اسم پوشه رو هم به usb تغییر دادم که فارسی نباشه

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۰_۱۲-۵۳-۳۹.jpg

لینک ارسال
در 45 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

پورت عوض کردم پریلودرر رایت شد ولی تو فریمور آپگرید ارورر داد البته اینم یه 20 باری امتهان کردم تا پریلودر رایت شد اسم پوشه رو هم به usb تغییر دادم که فارسی نباشه

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۰_۱۲-۵۳-۳۹.jpg

یبار با rework secro گوشی رو format بزن بعد با فایل اصلی بزن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...