رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ً*چند نکته بسیار مهم درباره فلش تبلت چینی*

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان این روزها زیاد دیده شده که عزیزان میان میگن من فلان رام زدم ولی تصویر شطرنجی نشون میده یا تیکه تیکه توجه داشته باشین این مشکل از ورژن برد و ورژن فایل فلش شماست حالا شاید دوستان بگن که ورژن ها یکی اما توجه کنید تاریخ برد و فایل شما یکی نیست به طور مثال برد شما 2015 تولید شده در حالی که فایل شما 2013 یا 2014 و با رایت روی این برد ها دچار اختلال میشه

و بیشتر من ای مشکل داخل تبلت های ccit دیدم

کلا من این مشکل تا الان با چند روش حل کردم و هنوز به روش واحدی نرسیدم اگه کسی از اساتید رسیده لطفا بگه؛ یکی از بهترین روش ها تعویض LCD و از اونجایی که اساتید اصلا دوست ندارن ضرر کنن می توند بعد فلش lcd با lcd ی تبلت سالم تعویض کنن و از روشن شدن هر دو لذت ببرن:-"

دومین روش که فقط دوبار برای من جواب داد و هنوز نتونستم مطمئن بشم ازش قبل از فلش lcd رو از کانکتور جدا و فلشش کنید و برای من دوبار فقط جواب داده و به اطمینان نرسیدم و هر دوبارش روی مدل هایی ک اعلام خرابی داشتن تست کردم(شایدم فقط شانس بوده)

سومین روش برای تبلت های با cpu mtk که باکس ولکانو و دیگر باکس ها فرمت کنن و ترجیحا فلش نکنند

چهارمین روش قبل از فلش با برنامهPhoenixCard روی رم فایلتون رو قرار بدین و تست کنید ببنید جواب میده که اگه جواب داد بعدش رایت کنید

پنجمین روش هم فیکس کردن رامه @-)

دوستان گلم روش های بالا فقط راهکارن که من ای مدت انجام دادم و هنوز ضرر ندادم :x

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

چجوری میشه با رم فلش زد تبلت ها رو؟

شرمنده دادا این قدر سوال پیچتون میکنم راستش من تازه با تبلت دومین تبلتی هست که دارم فلش میزنم تا حالا تبلت فلش نمیزدم ولی تمام برندهای دیگه رو میزنم

با تشکر از راهنمایی هایتن.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

با استفاده از برنامه PhoenixCard

دانلود

اموزششم داخل فروم هست

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال

باتشکر خدمت دوست عزیزم منم به این روش های توپت احترام میذارم منم مثل شما جلو میرم یک ساله بیشترموفق بودم هستم یه نمونه تبلت اومده gtbحواستون باشه بعد از فلش تبلت تصویرش نصفه میشه که اونم من حل کردم ولی بازار خرابا نمیذارن که من برای شما بذارم معذورم خودم برای همکار میزنم 30

لینک ارسال
باتشکر خدمت دوست عزیزم منم به این روش های توپت احترام میذارم منم مثل شما جلو میرم یک ساله بیشترموفق بودم هستم یه نمونه تبلت اومده gtbحواستون باشه بعد از فلش تبلت تصویرش نصفه میشه که اونم من حل کردم ولی بازار خرابا نمیذارن که من برای شما بذارم معذورم خودم برای همکار میزنم 30

سلام دوست من

اگه قرار بود با این فکر جلو بریم نه این انجمن پا میگرفت نه اینکه علم جلو می رفت

لطفا اموزش هاتون رو اشتراک بزارید و به فکر این موارد نباشید :x

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

داداش گل من و باقی مدیران اگه ای فکر شما می کردیم الان ن کوکری بود نه فرومی نه اموزشی همه ما میدونیم خرابکار زیاده اما من همیشه به عشق اون یه نفر که درست کار میکنه خرج زن و بچه میده هر چی بلد باشم به همکار میگم باقیشم میسپارم دست اون بالا سری

:-?

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...