رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموشی 816h بعد از فارسی سازی

ارسال های توصیه شده

من فقط منظورم این بود بی خودی یک فایل پر حجم رو دانلود نکنه قصد جسارت نداشتم شما همتون استادید باشه هر چی شما بخواید من ساکت میشم

دوست عزیز ممنون و سپاس از شما:xxx

فایل رو آپ کنید حتما به کار میاد

ممنون از دلسوزی شما

من برادر کوچکتر شما هستم

این دوستمون الان چند روش داره بیاد تست کنه ببینیم مشکل حل میشه

لینک ارسال
  • پاسخ 29
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

من اگه اینجام بخدا برا اینه هم کمک کنم هم کمک بگیرم شما همتون استادید من فقط خواستم یک راه حل بهتر بدم که هم هزینه کمتری داشته باشه قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم

لینک ارسال

شما تاج سرید این چه حرفیه

این فایلی که میگذارم جایگزین preloader رامتون کنید حجمش 67 کیلوبایته نظر خودتون 1 گیگابایت کجا 67 کیلوبایت کجا خلاصه شرمنده امروز ناراحتتون کردم

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

لینک ارسال

اگه با این فایل preloader که دوستمون گزاشتن درست نشد که در بیشتر مواقع جواب میده با این فایل که برای شما آپلود کردم بزن

>http://uplod.ir/anaqlrve338c/HTC_Desire_D816h_D816g_MT6592v___Repair.zip.htm

پسورد فایل

>alireza_gsm1

لینک ارسال
اگه با این فایل preloader که دوستمون گزاشتن درست نشد که در بیشتر مواقع جواب میده با این فایل که برای شما آپلود کردم بزن

>http://uplod.ir/anaqlrve338c/HTC_Desire_D816h_D816g_MT6592v___Repair.zip.htm

پسورد فایل

>alireza_gsm1

ممنون بابت پستت

اگر توی یک تاپیک جداگونه هم بزنی خیلی خوب میشه

موفق باشید..

لینک ارسال
من اگه اینجام بخدا برا اینه هم کمک کنم هم کمک بگیرم شما همتون استادید من فقط خواستم یک راه حل بهتر بدم که هم هزینه کمتری داشته باشه قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم

خیلی مردی دادا با این فایل جایگزین کردم با رام اصلی اوکی شد و بالا اومد ولی با رام فارسی داخل سایت صفحه مشکی میشه

بازم ممنون و مرسی

لینک ارسال
خیلی مردی دادا با این فایل جایگزین کردم با رام اصلی اوکی شد و بالا اومد ولی با رام فارسی داخل سایت صفحه مشکی میشه

بازم ممنون و مرسی

دوست عزیز اگر مقدور بود یک اینفو هم از گوشی بزار

ممنون از اعلام نتیجه موفق باشید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

بازم ممنون و مرسی

درود بر شما....

قطعا نیازی نبود که رام رو کامل رایت کنید... فقط اگه سه تا تیک رو میذاشتید کافی بود...

Uboot

boot

preloader

این سه تا تیک اوکی میکرد و فارسی میشد...

لطفا اگه میشه این 3 فایل رو به همراه scatter.txt رو اپلود کن تا برای بقیه بذاریم چنین مشکلی برخوردن حلش کنن

این فایلا رو اپلود میکنی...

SCATTER.TXT

LK.BIN

BOOT.IMG

PREALOADER.BIN

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

فایل اقای atp_salari رو جایگزین فایل گوشی کردم

هر دو رام فلش شد هم رام فارسی هم رام اصلی

با فارسی بالا نیومد

با اورج بالا اومد

اینم اینفو

http://s3.picofile.com/file/8196420750/816_no.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...