رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموش شدن دیزایر 700 بعد از ریست

mehdikot

ارسال های توصیه شده

عرض سلام

مشتری میگه گوشی رو ریست فکتوری کرده الان دیگه بالا نمیاد

بوت هم نداره و به حالت فست بوت نمیره

لطفا راهنمایی کنید

این مدل که تقریبا جزو جدیدترین مدلهای 2014 می باشد مانند مدلهای One-v / Desire-X / Desire-V و چند ده مدل دیگر اگر از منوی ریکاوری یا از منوی Setting / تنطیمات اقدام به ریست فکتوری نمایید به علت آدرس دهی غلط در فریمور eMMC به اشتباه به جای اینکه اطلاعات کاربر رو پاک کند اقدام به پاک کردن RPMB (Reply Protect Memory Block) که حاوی سایز / مشخصات / ورژن / CID / ESN تاریخ ساخت و بسیاری از اطلاعات پایه و اساسی هارد داخلی دیزایر 700 هست می نماید

بدین صورت که پس از پاک شدن این قسمت گوشی دیگر هارد را با اطلاعات صحیح شناسایی نمی کند و گوشی روشن نمی شود...

پس باید هارد تعویض بشه...البته یکی از دوستان گفته میتونه با ترمیم درستش کنه...

لینک ارسال

درود

اگر مارک هاردش samsung باشه نیاز به تعویض نداره

ولی در هر صورت نیاز که هارد برداشته بشه

در اینستاگرام نمونه کارهای مارا دنبال کنید

insta : ifix.center

لینک ارسال

اون اویل بنده هم یکی با همین ترتیب خاموش کردم با تعویض هارد اوکی شد

ابته موارد بالا رو چک کنید ابتدا

بازم به ساپورت های باکسهای جیتگ نگاه بندازید ببینید طی این چند مدت چیزی برای حل این مشکل ارائه شده یا نه اگر نبود سخت افزاری هارد

یا علی

لینک ارسال
این مدل که تقریبا جزو جدیدترین مدلهای 2014 می باشد مانند مدلهای One-v / Desire-X / Desire-V و چند ده مدل دیگر اگر از منوی ریکاوری یا از منوی Setting / تنطیمات اقدام به ریست فکتوری نمایید به علت آدرس دهی غلط در فریمور eMMC به اشتباه به جای اینکه اطلاعات کاربر رو پاک کند اقدام به پاک کردن RPMB (Reply Protect Memory Block) که حاوی سایز / مشخصات / ورژن / CID / ESN تاریخ ساخت و بسیاری از اطلاعات پایه و اساسی هارد داخلی دیزایر 700 هست می نماید

بدین صورت که پس از پاک شدن این قسمت گوشی دیگر هارد را با اطلاعات صحیح شناسایی نمی کند و گوشی روشن نمی شود...

پس باید هارد تعویض بشه...البته یکی از دوستان گفته میتونه با ترمیم درستش کنه...

با تشکر از mehdisarvari

البته اگه ابزار ترمیم بوت داشته باشین احتمالا بیاد بالا

لینک ارسال
با تشکر از mehdisarvari

البته اگه ابزار ترمیم بوت داشته باشین احتمالا بیاد بالا

دوست عزیز این گوشی به هیچ عنوان با ابزار jtag روشن نخواهد شد

توضیحات بالا پست2 کپی شده از سایت استاد بنده آقای نوری است وکاملا روشن توضیح داده شده که فقط باید هارد عوض بشه!

بنده هم عرض کردم اگر مارک هارد دستگاه سامسونگ باشد قابلیت ریپیر هارد هست اما اکثر این دستگاهها هاردشان hinix و قابلیت ریپیر ندارند

در اینستاگرام نمونه کارهای مارا دنبال کنید

insta : ifix.center

لینک ارسال

توضیحات بالا پست2 کپی شده از سایت استاد بنده آقای نوری است وکاملا روشن توضیح داده شده که فقط باید هارد عوض بشه!

بنده هم عرض کردم اگر مارک هارد دستگاه سامسونگ باشد قابلیت ریپیر هارد هست اما اکثر این دستگاهها هاردشان hinix و قابلیت ریپیر ندارند

دوست عزیز...من از خودم که در نمیارم....یعنی به نظر شما از آقای نوری بالاتر نیس؟

دست بالای دست زیاده....دیدم که میگم..با ترمیم درست شده....

لینک ارسال

جیتگ نمیشه اما به روش دایرکت احتمالا با دامپ جواب بده هر روزه روشها و و اپدیت های برای باکسها ارائه میشه که کارهای که قبلا انجام نمیدادند رو انجام میدن

من تاحالا این مدل رو(دیزار700) برای ترمیم نداشتم

اما مدل های مث دیزایر x و v به اینصورت داشتم که جواب داده

البته مواردی هم بوده که با تعویض حل شد

لینک ارسال

دوستان این مدل چه هارد samsoung چه hinix باشه بدون برداشتن هارد ریپر میشه متاسفانه من پیدا نکردم روشش رو اما یکی از همکارا که میشناسمش این کارو انجام میده مطمعنم هستم چون خودم تا الان دوبار این قضیه برام پیش اومده که دادم برا ok کرده ولی نمیگه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...