رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نیاز به راهنمایی در مورد بکاپ گیری تبلت a23

taher

ارسال های توصیه شده

ب سلام خدمت اساتید محترم میخواستم ببینم روش کاملی که بشه از تبلتهای a23 بکاپبگیریم هستش؟؟اخه یه مدل جلو دستمه که اصلا رامش گیر نمیاد حالا یه تبلت هم مینبردش برام اومده که اگه بکاپ بتونم بگیرم میتونم رو تبلتی که هنگ ارم هستش رایت کنم ممنون میشم اگه به زبان ساده برام توضیح بدین ولکانو هم لازم به ذکر هستش که دارم؟؟

لینک ارسال

نه بک اپ هایی که بتونی بگیری فقط زمان روشن بودن میتونی ریستور کنی رو تبلت ....نگرد نیست همچین ابزاری توی فروم های ایرانی...من تو هاست هم درخواست دادم اما جوابی ندادند........

irgsm

لینک ارسال
همه چیز درنرم افزار امکان پذیر هست

سلام

درسته همه چیز در نرم افزار امکان پذیره ولی به مرور زمان و پیدا کردن راهکار توسط تیمهای توسعه و یا ساپورتر های باکسها و یا کلا مخهای این کار ولی این کار خواسته شده در حال حاضر قابل انجام نیست حالا به هر دلیلی .

اما به نظرم یک راهکار هست ولی خودم هنوز تست نکردم یعنی تبلت بیکاری دستم نرسیده تا تست کنم و اونم اینه که از تبلت سالم بک اپ قسمتهای مختلف رو بگیریم ولی چون این بک اپ قابل فلش زدن نیست میتونیم تبلت خاموش رو با یک فایل نزدیک به اون فلش و روشن کنیم و بعد از روشن کردن تیک دیباگ بک اپها رو از طریق adb ریستور کنیم.

لینک ارسال
نه بک اپ هایی که بتونی بگیری فقط زمان روشن بودن میتونی ریستور کنی رو تبلت ....نگرد نیست همچین ابزاری توی فروم های ایرانی...من تو هاست هم درخواست دادم اما جوابی ندادند........

بنده حدود 6 ماه هست که از این ابزار استفاده میکنم کجا نیست ولی بخاطر اینکه همسایه 2 تومنی نکه عمومی نکردم

اگر ضروری باشد با ای دی بنده تماس بگیرید

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک ارسال
بنده حدود 6 ماه هست که از این ابزار استفاده میکنم کجا نیست ولی بخاطر اینکه همسایه 2 تومنی نکه عمومی نکردم

اگر ضروری باشد با ای دی بنده تماس بگیرید

سلام

دوست عزیز من متوجه نشدم یعنی شما ابزاری دارید که از الوینر a23 بک اپ میگیره اونم یه صورت کامل و قابل فلش؟ اگر اینطوره لطف کنید بذارید تا ما هم روشن بشیم از همکار 5 زاری هم نترسید چون این جور برنامه ها خیلی هم به مذاق اینجور افراد خوش نمیاد و باید وقت بگذارند و زور بزنه بک اپ بگیره و رایت کنه و معمولا اینجور افراد دنبال لقمه اماده هستند .

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...