رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کمک برای فلش نشدن Desire 500

ارسال های توصیه شده

موارد دوستمون رو در پست بالا تست کنید اگر نتیجه نداد

ببینید تو سرور ir و bst این رام هست سرچ کردم نبود با این cid با عرض پوزش

جهت اصلاع

برای این مشکلات که در گوشیهای

مثل دیزار 300.500.600 پیدا میشه و مشکل ویبره دارن یا روی لوگو گیر میکنند حتی رام با cid خودشون روی این گوشیها نصب نمیشه و با ارور رو به رو میشوید

این مشکل به دلیل اینکه حافظه موقت دستگاه شما cache امکان نگهداشتن رام خودش رو نداره وقتی که شما در fastboot گوشی رو فلش میکنید رام شما به حجم کم تبدیل میشه و به حافظه دستگاه ارسال میشه اگه همون فضای کم که گوشی داره و در اختیاراتون میزاره با اون فضای کم دیگه برابر نباشه با ارور مواجه خواهید شد .. که میتونه به هر دلیل باشه که پارتیشن های شما به هم خورده باشه میتونه از رام اشتباه ..وایپ دستگاه ..و موارد دیگه ایجاد بشه

شاید 10 تا بیشتر فقط دیزایر 300 رو اوکی کردم

این مشکل رو هم فقط دانگل دیاموند حل میکنه که شما سایز رو تعقیر میدید و رام متاسب cid گوشی نصب میشه

البته در صورت پیدا نکردن رام یا حل نشدن مشکل با ریف یا باکسهای جیتگ دیگه cid چنج کنید و بوت رایت کنید و بعدش اقدام به رایت رام کنید اگر باز مشکل داشتید ببینید دامپ براش پیدا میکنید یا نه اگر پیدا کردین رایت کنید

اگر باز نتیجه نداد در نهایت emmc

انشالا مفید بوده باشه

یا علی

ممنون از راهنمایی

فقط اگه امکانش هست آموزش **البته در صورت پیدا نکردن رام یا حل نشدن مشکل با ریف یا باکسهای جیتگ دیگه cid چنج کنید و بوت رایت کنید و بعدش اقدام به رایت رام کنید اگر باز مشکل داشتید ببینید دامپ براش پیدا میکنید یا نه اگر پیدا کردین رایت کنید** را بزارید

باکس ریف دارم و eazy jtag

لینک ارسال

عزیز درست میشه یکم دقت کنی این گوشی به این راحتی ها هاردش خراب نمیشه من هربلایی بگی سراین مدل آوردم

قبل ازهرکاری باید بوتلودر رو آنلاک کنی

اگه نتونستی آنلاک کنی بگو تا آموزششو برات بذارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...