رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش فلش تبلت و گوشی دیمو با برنامه Phoinex Usb Pro

ارسال های توصیه شده

آموزش فلش تبلت و گوشی دیمو با برنامه Phoinex Usb Pro تست شده توسط خودم بر روی تبلت D700s new

ابتدا برای انجام کار برنامه Phoinex Usb Pro رو از لینک دانلود کنید.

دانلود برنامه Phoinex Usb Pro از لینک مستقیم

حال به پوشه Usb Driver بروید و آن را به صورت زیر نصب کنید.

223.jpg"]223.jpg[/url]

224.jpg"]224.jpg[/url]

سپس برنامه Phoinex Usb Pro رو اجرا کنید.

از گوشه سمت چپ قسمت بالا گزینه Key File رو از مسیر پوشه مورد نظر انتخاب کنید مهمولا داخل فایل فلش موجود است.

سپس گزینه دوم Img File رو انتخاب کنید و فایل فلشی که پسوند IMG داره رو انتخاب کنید.

225.jpg"]225.jpg[/url]

226.jpg"]226.jpg[/url]

227.jpg"]227.jpg[/url]

پس از این گزینه ، گزینه چهارم Start رو بزنید تا عملیات فلش آغاز شود.

(توجه کنید که در این مرحله برای تایید درست بودن مراحل قبل و همچنین پیش نیازها باید گوشه سمت راست بالا علامت تیک سبز رنگ را مشاهده کنید.)

228.jpg"]228.jpg[/url]

حالا کابل USB رو به کامپیوتر وصل کنید و سپس کلید ولوم پایین رو نگه دارید و کابل رو به تبلت وصل کنید.

سپس منتظر بمانید تا عملیات به اتمام برسد.

با تشکر: محسن مهدوی

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

key fileنداره این فایلی که گذاشتید...در ضمن بنده با این نرم افزار هر کاری کردم نتونسم یدونه هم فلش بزنم...یا وقتی وصل میکنی علامت ضربدر میاد یا اینکه 7لی 10درصد میزنه و دیگه نمیزنه....یا ارور میده

irgsm

لینک ارسال
key fileنداره این فایلی که گذاشتید...

درود

در زدن پستتون دقت بخرج دهید

الان شما سوال پرسیدید؟

واضحتر صحبت کنید تا به جواب سوالتون برسید...

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال

شما اول میگید فایل key file نداره بعد میگد هر چی فلش زدم نگرفت یعنی فایلشو پس دارید اگه دارید چرا درخواست key file میدید؟؟؟

جواب سوال دومتون شما بهتره از LiveSuit استفاده کنید هر وقت تونستید LiveSuit فلش کنید میتونید به راحتی با این برنامه هم فلش کنید .

یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
شما اول میگید فایل key file نداره بعد میگد هر چی فلش زدم نگرفت یعنی فایلشو پس دارید اگه دارید چرا درخواست key file میدید؟؟؟

جواب سوال دومتون شما بهتره از LiveSuit استفاده کنید هر وقت تونستید LiveSuit فلش کنید میتونید به راحتی با این برنامه هم فلش کنید .

یا علی

ببخشید اگه بد منظور رو رسوندم فایل رو نداشت این لینکی که گذاشته بودید با ابدیتش اومد فایله...بعد از اون هم با فایل کی شما قرار دادید زدم نشد .وقتی تبلت رو وصل میکنی علامت سبز ضربدر قرمز میشه و نمیزنه (قبلا هم این نرم افزار رو داشتم و همین ارور رو میداده)

irgsm

لینک ارسال
ببخشید اگه بد منظور رو رسوندم فایل رو نداشت این لینکی که گذاشته بودید با ابدیتش اومد فایله...بعد از اون هم با فایل کی شما قرار دادید زدم نشد .وقتی تبلت رو وصل میکنی علامت سبز ضربدر قرمز میشه و نمیزنه (قبلا هم این نرم افزار رو داشتم و همین ارور رو میداده)

سلام اگه هنوز با فلش فایل های img مشکل دارید از نرم افزار PhoenixSuit استفاده کنید خیلی راحته استفادش و همه طور کلیه cpu تبلت های قدیمی و جدید ها رو پشتیبانی میکنه .

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
سلام اگه هنوز با فلش فایل های img مشکل دارید از نرم افزار PhoenixSuit استفاده کنید خیلی راحته استفادش و همه طور کلیه cpu تبلت های قدیمی و جدید ها رو پشتیبانی میکنه .

بله با این نرم افزار همه مدل های a23رو میزنم بدون مشکل هم میزنه اما امروز یه تبلتی اومد که این نرم افزار هم نزد منم خواسم از این پست استفاده کنم که مثل همیشه برای من جواب نمیداد گفتم شاید بتونم به کمک دوستان عزیز این مشکل که نمیتونم با این نرم افزار فلش کنم رو حل کنم مثل اینکه نمیشه با من سازگار نیست...

irgsm

لینک ارسال
key fileنداره این فایلی که گذاشتید...در ضمن بنده با این نرم افزار هر کاری کردم نتونسم یدونه هم فلش بزنم...یا وقتی وصل میکنی علامت ضربدر میاد یا اینکه 7لی 10درصد میزنه و دیگه نمیزنه....یا ارور میده

دوست عزیز فایل KEy دانلود فایل فلش هست نه داخل دانلودر.

شما باید فایل فلش مخصوص به این دانلودر رو دانلود کنید.

نگاه میکنم اگه این مدل رو داشتم فایل فلش به همراه فایل Key تو انجمن میذارم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...