رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فلش cpu spd بدون باکس و فایل فلش و...

ARA6

ارسال های توصیه شده

این روش تست شدست اما مسئولیت انجام کار با شماست

در این آموزش با استفاده از دانلودر مخصوص spd ها (reseach downloader) فقط فایل user data رو فلش میزنیم و به ین صورت گوشی وایپ میشه. در این روش دیگه نیاز به فایل فلش و دردسرهای مربوط به پیدا کردنش نداریم.

دانلود : wipe spd ARA6 - Download - 4shared - A.R.A.6 Akhlaqi

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

چون همونطور که میبینید فایل یوزر دیتای 6820 و 8810 جدا هستن پس از نظر تئوری اگه در انتخاب فایل تطابق فایل و سی پی یو رو رعایت کنیم نباید خاموشی داشته باشیم. بازم اساتید نظر بدن این نظر منه...

لینک ارسال
این روش تست شدست اما مسئولیت انجام کار با شماست

در این آموزش با استفاده از دانلودر مخصوص spd ها (reseach downloader) فقط فایل user data رو فلش میزنیم و به ین صورت گوشی وایپ میشه. در این روش دیگه نیاز به فایل فلش و دردسرهای مربوط به پیدا کردنش نداریم.

دانلود : wipe spd ARA6 - Download - 4shared - A.R.A.6 Akhlaqi

یعنی هر تبلتی که بود فقط همین فایل یوزر دیتا رو روش میزنیم؟میشه بیشتر روشنمون کنین؟

لینک ارسال
یعنی هر تبلتی که بود فقط همین فایل یوزر دیتا رو روش میزنیم؟میشه بیشتر روشنمون کنین؟

سلام

با فلش تول سونی هم همچین کار می کنید دوس من دیگه ... کجاش عجیبه ؟ فقط قسمت یوزدیتا روی تبلت فلش میشه و بقیه تبلت دست نخورده میممونن :D

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
سلام

با فلش تول سونی هم همچین کار می کنید دوس من دیگه ... کجاش عجیبه ؟ فقط قسمت یوزدیتا روی تبلت فلش میشه و بقیه تبلت دست نخورده میممونن :D

پس فایل فلش هر تبلتو باید گیر اورد.ولی بعد فقط یوزر دیتاش رو رایت کرد.درسته؟

لینک ارسال
سلام داداش آرش گل :xxx

این روشو خودم به شخصه تست نکردم ولی ولکانو هم خوبه تو اینا من که نیاز به روش جانبی تا حالا پیدا نکردم :)) :x

ولکانو یه زمانی خاموشی زیاد داشت من هنوزم ازش میترسم علی جون =((

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...