رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کرک کاملا تست شده NSpro 6.7.6

sfri.arash

ارسال های توصیه شده

کرک کاملا تست شده NS

درود

کرکی که گذاشته شده صد در صد تست شده هستش

از کارایی این کرک میتوان به:

آنلاک-رایت-فلش تمامی مدل های سامسونگ اشاره کرد

خدمت شما

پسورد:MR.ALI

nhy7dxzpgy54.png

ogzm64226fvr.png

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال

مگه ان اس هنوزم زندست؟ :-"=))=))

من از زمانی که اکتیو خواست فکر کردم مرده تموم شده ولی میبینم خیلی پر رو تر از این حرفهاست :-"

دوستانی که ان اس دارند ایا توی این مدت چند سال باکسشم تغییر کرده و یا اپدیت شده یا میشه هنوز از اینترفیسش برای این استفاده کرد؟

لینک ارسال
مگه ان اس هنوزم زندست؟ :-"=))=))

من از زمانی که اکتیو خواست فکر کردم مرده تموم شده ولی میبینم خیلی پر رو تر از این حرفهاست :-"

دوستانی که ان اس دارند ایا توی این مدت چند سال باکسشم تغییر کرده و یا اپدیت شده یا میشه هنوز از اینترفیسش برای این استفاده کرد؟

درود

شهرام جان اکثر کرک ها بدون اینترفیس کار میکنن اینم همانند کرک وولکانو و اوکتا با یو اس بی کا میکنه

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال

ارش جان ممنون میدونم منتها بعضی کارها رو نمیشه با یو اس بی انجام داد به همین دلیل میخوام بدونم هنوز با اینترفیس قدیمیش کار میکنه یا نه هر چند که بعید میدونم اون باکس با گوشیهای فعلی سازگار باشه ولی اگر گوشی قدیمی ها رو هم ساپورت کنه بدک نیست.

لینک ارسال

رضا جان ممنون .اکانت سالیانه درست کرده؟ چه پدر سوخته ایه هیچ باکسی ندیدم ساپورترش اینقدر پررو باشه =))

یه سری باکسها بعد از چند سال یا کرک میدن و دیگه ساپورت نمیکنند یا کلا ولش میکنند لا اقل میدونی چند سال کار کرده این بی وجدان سالی یه بار پول میخواد من که همون موقعم پول خودشو در نیوردم =((

راستی توی این چند سال کارتشو و یا فریمور باکس رو اپدیت نکرده؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...