رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

جلوگیری از سرقت وای فای

gebal

ارسال های توصیه شده

سلام

اونها که برنامه نویس هستند

مدتی هست مصرف اینترنت من بالا رفته .. هر روز پسورد مودم وای فای تغییر میدم اما باز حساب میکنم سر شب می بینم مصرف اینترنت با فایل های که من گرفتم هم خونی ندارد... ماندم چکار کنم که پسورد وای فای مدم به سرقت نرود ... لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال

دوست عزیز یک راه خیلی راحت و بدون دردسر اینه که مودم رو یک روز خاموش بزار و شب نگاه کن ببین مصرف داشته یا نه...

اگه مصرف داشت که مطمئن باش ایرادی داره...

لینک ارسال
دوست عزیز یک راه خیلی راحت و بدون دردسر اینه که مودم رو یک روز خاموش بزار و شب نگاه کن ببین مصرف داشته یا نه...

اگه مصرف داشت که مطمئن باش ایرادی داره...

این کارو کردم شب چک کردم دیدم مصرف درست هست ... روز بعد فایل دانلود میکنم و میزان مصرف چک میکنم همخوانی ندارد... باید راه حلی باشد.....که نفوذ هکرها بست

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز اولا معلوم نیست 100 در صد اینترنت شما به سرقت میره در ثانی از کجا اینقدر مطمئن هستید از وای فای به سرقت میره؟ خیلی از برنامه ها چرت میگن .اگر به وای فای شک دارید از کابل لن برای چند روز استفاده کنید و مطمئن بشید که حدستون درسته.

به عنوان راهکار هم تعوض رمز وای فای به تنهایی کافی نیست بلکه رمز خود مودم رو ابتدا باید عوض کنید و از ادمین تغییرش بدید و بعد رمز وای فای رو عوض کنید چون اگر راحت وارد مودم بشن به راحتی پسورد وای فای رو در میارن.این موضوع ربطی هم به تنها وای فای نداره و حتی بدون وای فای هم قابل سرقته مخصوصا توی یه سری از asp ها که مک ادرس رو چک نمیکنند .

لینک ارسال

من تنها کاری که میتونم بهت بگم بکنی کاریه که خودم کردم

برو تو تنظیمات مودمت و مودم رو مخفی کن و اسمش رو هم عوض کن و بعد رمزشم رو هم عوض کن بعد برای سیستم هایی که میخوای از وایفات استفاده کنند به طور دستی مودمت رو معرفی کن

تمام کارهایی رو هم که گفتم با یه سرچ میتونی آموزشش رو پیدا کنی

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...