رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با اکستریکت کردن فایلهای zip گوشیهای htc

ارسال های توصیه شده

مشکل اساسی من اکسترکت کردن فایل zip هست این فایلهای zip فایلهای اورجینال htc مثل فایلهای zip معمولی نیست که بشه راحت اکسترکت کرد که فایل بوت وریکاوری وسیسنم رو راحت جدا کرد فقط میشه فایل ریکاوری رو اکسترکت کرد

با سه تا رام اورجیال zip دانلود شده تست کردم هیچ کدوم اکسترکت نمیشه اگر لطف کنید ممنون میشم راهنمایی کنید

با ورزنهای مختلف WinRAR واخرین ورزن تست کردم

با ورزنهای مختلف 7-Zip واخرین ورزن تست کردم

با یه سیستم دیگه چک کردم باز نشد

با ویندوز xp و seven تست کردم باز نشد

اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم هیچ وقت با هیچ فایل فشرده ای برای اکسترکت مشکل نداشتم فقط با این رامهای zip شده htc

لینک ارسال
فایل های جدید زیپ (مثل htc one)اگه منظورتون هست داخلش چیز به درد بخوری نیست که اکسترکت کنید...

نه دوست عزیز htc one نیست یه مدل فوقلعاده کمیاب HTC Desire XC dual sim t329d

اون رام با اون بیلید cid که میخام بیدا نکردم رام گوشی 2.22.707.6 این هست ولی با هزار بدختی رام هند بیدا کردم یعنی این رام با 2.22.720.11

گوشی soff نیست و نمیشه رام با cid دیگه روی گوشی رایت کرد برای همین میخام این رام هند اکسترکت کنم وفایل boot و recovery وsystem از طریق

fast boot روی گوشی رایت کنم در ضمن مشکل گوشی این که بالا نمیاد بعد از ارم صفحه سیاه میشه

سه تا رام کاستوم دانلود کردم از طریق ریکاوری تا نصف میره کامل رایت نمیشه

حالا دوستان راه وچار دارید لطفا راهنمایی کنید با تشکر

لینک ارسال

عزيزم htc براي امنيت بيشتر فايلهاش اونهارو بروش خاصي كد و زيپ ميكنه كه نشه اونها رو دست كاري كرد نرافزار كار امدي براش نيست

به علي مرتب پيام خصوصي بدين شايد از طريق اوبونتو راهي باشه راهنمايي تون ميكنه

لینک ارسال
عزيزم htc براي امنيت بيشتر فايلهاش اونهارو بروش خاصي كد و زيپ ميكنه كه نشه اونها رو دست كاري كرد نرافزار كار امدي براش نيست

به علي مرتب پيام خصوصي بدين شايد از طريق اوبونتو راهي باشه راهنمايي تون ميكنه

اتفاقا یه ابزار بیدا کردم برای اکسترکت کردن رامهای htc که متاسفانه مخصوص LINUXکه بندهام از ویندوز استفاده میکنم اگر علی اقا عزیز بتون کمک کنند ممنون میشم

لینک ارسال
با برنامه ALLZIP میتونی براحتی EXtract کنید

متاسفانه این برنامه مثل

WinRAR

7-Zip

نمتونه فایل system ,boot اکسترکت کنه چون htc رامها رو با امنیت بالا فشرده کرده برای همین فایلهای اساسی اکسترکت نمیشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...