رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش باز کردن قفل الگو و پین g900h

ارسال های توصیه شده

59.jpg

درود خدمت دوستان.............

اموزش باز کردن قفل الگو یا رمز و پین گوشی G900H

و تاکید میکنم G900H

بدون پاک شدن اطلاعات..

خوب دوستان من تا حالا تشده که این گوشی بیاد و انجام نشه این اموزش ...

بنده متاسفانه تو این مدت سری های دیگه نیومد که تست کنم...

خب بریم سراغ اموزش........

دوستان اول از همه ....

twrp

مخصوص G900H رو دانلود کنید این مخصوص H هست و روی بقیه مدل ها تست نکنید .....

خب حالا با اودین رایت کنید روی گوشی................

و کار اخر با تک فایل باز گوشی روفلش کنید.....

میبینید بعد اینکه گوشی اومد بالا نه رمزی نه پسوردی.......

موفق باشید.........

تهیه و تنظیم: میثم فرزام..

لینک ارسال

میثم جان ممنون از اموزشت اما من یه چیزی شایدم چند چیزی رو نفهمیدم=))

این روش برای پاک نشدن اطلاعات هست؟

2- دلیل رایت ریکاوری چی بود این وسط؟یعنی دقیقا چکار میکنه؟

3-معمولا فلش حتی تک فایل هم اطلاعات رومیپرونه چون یوزر دیتا رو رایت میکنه پس این روش دقیقا چکار میکنه؟

لینک ارسال
میثم جان ممنون از اموزشت اما من یه چیزی شایدم چند چیزی رو نفهمیدم=))

این روش برای پاک نشدن اطلاعات هست؟

3-معمولا فلش حتی تک فایل هم اطلاعات رومیپرونه چون یوزر دیتا رو رایت میکنه پس این روش دقیقا چکار میکنه؟

سلام ببخشید شهرام جان من مدت زیادیه برای مشتری که آبدیت میخواد بدون حذف اطلاعات گوشی رو با تک فایل فلش میکنم و هیچی ازش نمیپره

هیچ کس به تنهایی کامل نیست

لینک ارسال
سلام ببخشید شهرام جان من مدت زیادیه برای مشتری که آبدیت میخواد بدون حذف اطلاعات گوشی رو با تک فایل فلش میکنم و هیچی ازش نمیپره

داداش منظورت تک فایل اورجینال هست؟ یعنی همون hom.tar ؟ نمیدونم شایدم من دقت نمیکنم و چیزی پاک نمیشه اما اگرم اینطور باشه باز همچنان سوالهای من در مورد پست میثم جان سر جاش باقیه .=))

لینک ارسال
داداش منظورت تک فایل اورجینال هست؟ یعنی همون hom.tar ؟ نمیدونم شایدم من دقت نمیکنم و =))

بله

البته شاید شما بعد از فلش تک فایله گوشی رو وایپ میکنید که البته این درستشه

ولی اگر وایپ نکنی چیزی نمیپره

البته برا منم نقش این نصب ریکاوری جای سوال داشت

هیچ کس به تنهایی کامل نیست

لینک ارسال
داداش منظورت تک فایل اورجینال هست؟ یعنی همون hom.tar ؟ نمیدونم شایدم من دقت نمیکنم و چیزی پاک نمیشه اما اگرم اینطور باشه باز همچنان سوالهای من در مورد پست میثم جان سر جاش باقیه .=))

درود شهرام جان...

اول نکته انحرافی اینه twrp میزنیم روی گوشی ......

اگر برید توی ریکاوری میبینید گوشی اکثر مواقع هم ایپ نمیشه گوشی..

خلاصه بعد اینکه یه تک فایل میزنی میبینی قفل گوشی باز شده بدون اینکه چیزی پاک بشه....

لینک ارسال

سلام مجدد

میثم جان من باز هم متوجه نشده .یعنی اگر ریکاوری رو نزنیم روش یا فلش تک فایل باز نمیشه؟ یا اگر بخواهیم با ریکاوری خودش انلاکش کنیم و اطلاعات هم مهم نباشه امکانش نیست؟

لینک ارسال
سلام مجدد

میثم جان من باز هم متوجه نشده .یعنی اگر ریکاوری رو نزنیم روش یا فلش تک فایل باز نمیشه؟ یا اگر بخواهیم با ریکاوری خودش انلاکش کنیم و اطلاعات هم مهم نباشه امکانش نیست؟

شهرام جان کلا تک فایل میزنی توی گوشی های اندروید 4 سام اطلاعات پاک نتمیشه و حتی اگه قفل هم داشته باشه پاک نمیشه در حالت معمول شما روی همین g900h یک تک فایل بزن میبینی چیزی پاک نشده و همون رمز قبلی رو داره ...

ولی اگر این ریکاوری رو بزنی میبینی بعد فلش گوشی با تک فایل رمز گوشی چه پین چه الگو برداشته شده...بدون اینکه چیزی پاک بشه....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...