رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی برای مشکل ریست stc

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 26
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
cpu mtk مثل allwiner ها نیستن مواظب باشید پیشتون خاموش نشه

احتیاط کنید برای این مدل تبلت ها ;)

من تو سایت gsmhosting دیدم میگن شمارشون الکی هستند....

واسه mtk هم همین گفتند

این لینک از سایت gsmhosting

Need Firmware tablet MT8312 [brand Zoom] elink-mc706-d2-v3 - GSM-Forum

If you only do what you can do

you will never be more than you are now

لینک ارسال

با سلام

من یه همینچین تبلتی دارم که با ریست ریو wipe رفته و بالا نمیاد

elink_mc706_d2_v3

با ولکانو ازش رید گرفتم فرمت کردم رایت کردم ولی جواب نداد

ولی یه چیز خیلی جالب وقتی با واکانو رید گرفتم cpu رو mt6572 میزنه

در صورتی که روی cpu mt8312ca زده شده

چطوری دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

با سلام

بهترین حالت برای این مورد ها ابتدا اینفو گرفتن از تبلت هستش

کسانی که ولکانو دارن راحت تر و کسانی که این باکس رو ندارن با نرم افزار mtkdroid میتونن مشخصات سیستم رو چک کنن

به قول دوستمون در فلش کردن این مدل ها دقت زیادی بکنید.

لینک ارسال

سلام

تا حالا این فلش مموری های چینی رو دیدی؟ روش زده 32 گیگ به سیستم وصل میکنی میزنه 32 گیگ اما 2 گیگ اطلاعات توش میریزی میگه پر شده.

توی گوشیها و تبلتهای چینی موارد زیادی رو دیدم که وقتی با ام تی کی دروید تولز اینفو میگیری شماره سی پی یو رو از روی سیستم میخونه و مینویسه بعد پشت سرش میزنه این شماره فیک هست و شماره اصلی سی پی یو رو میزنه یعنی توی فایل سیستم گوشی مدل سی پی یو رو الکی با مدل سی پی یو مدل بالاتر جایگزین کردند تا بگن جنسشون مرغوبه و از سی پی یو قوی تری استفاده میکنه.

واما مشکل شما دقیقا چیه؟ ایا وایپ کردید وایپ شد و اومد روی ارم گیر کرد یا نه بدون اینکه وایپ بشه روی ارم اندروید موند؟

لینک ارسال
سلام

تا حالا این فلش مموری های چینی رو دیدی؟ روش زده 32 گیگ به سیستم وصل میکنی میزنه 32 گیگ اما 2 گیگ اطلاعات توش میریزی میگه پر شده.

توی گوشیها و تبلتهای چینی موارد زیادی رو دیدم که وقتی با ام تی کی دروید تولز اینفو میگیری شماره سی پی یو رو از روی سیستم میخونه و مینویسه بعد پشت سرش میزنه این شماره فیک هست و شماره اصلی سی پی یو رو میزنه یعنی توی فایل سیستم گوشی مدل سی پی یو رو الکی با مدل سی پی یو مدل بالاتر جایگزین کردند تا بگن جنسشون مرغوبه و از سی پی یو قوی تری استفاده میکنه.

واما مشکل شما دقیقا چیه؟ ایا وایپ کردید وایپ شد و اومد روی ارم گیر کرد یا نه بدون اینکه وایپ بشه روی ارم اندروید موند؟

شهرام جان

مشگل الان این که تبلت قفل پترن داشت

همکارام wipe کرد الان در هر شرایطی گوشی رو میزنی حالت wipe میاد

در حالت شارژ در حالت روشن در حالت ریکاوری

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...