رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نحوه ترمیم هارد هواوی

ارسال های توصیه شده

سلام به این پست توجه کنین : emmc read only برای پردازنده های Samsung با ایزی جیتگ

بعید میدونم غیره تعویض هارد جوره دیگه ای بتونین حلش کنین مگه اینکه هاردش سامسونگ باشه که نیست

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام همکاران ودوستان گرامی

گوشی هواوی مدل G610-u20 روشن همه کارا انجام میدهد فقط نه فلش میگیرد ونه چیزی پاک میشود ونه برنامه ای نصب کنی یا تنظیماتی انجام دهی ریسارت میشود وبه حالت اول برمیگردد مشکل هارد ولی به صرفه نیست عوض شود چنانچه راهی برای پاک کردن هارد با atf وجود دارد لطفا اموزش بفرمایید مارا همیشه از دعاهاتان بینصیب نفرمایید

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
سلام کسی ویدیو هارد پروگرم رو داره ؟

سلام عزیز...

جسارتا من منظور شما از ویدیو هارد پروگرم رو هرچی فکر کردم نفهمیدم...

اما اگر منظور شما آموزش تعویض هارد باشه که باید متاسفانه عرض کنم هیچکس با دیدن ویدیو نمیتونه تعویض هارد رو یاد بگیره...

تعویض هارد مستلزم آشنایی کامل با نرم افزار و باکس های پروگرم و آشنایی با سخت افزار موبایل هست که حتی اگه حضوری هم آموزش ببینید هفته ها طول میکشه تا یاد بگیرید...

در ثانی این پست هم نیازی نبود انقد طولانی بشه بذارید خیلی خلاصه بگم خدمتتون که اگر آیسی هارد آسیب سخت افزاری دیده باشه باید تعویض بشه ولاغیر اما اگر مشکل نرم افزار پیدا کنه میشه با باکسهای تعمیراتی مجدد پروگرام کرد و گوشی رو اوکی کرد اما در هر حال آیسی هارد آسیب ببینه تعویض بشه بهتره...

والسلام...

موفق باشید...

لینک ارسال
سلام کسی ویدیو هارد پروگرم رو داره ؟

درود

تاریخ پست رو ببینین خیلی قدیمی هستش و درخواستی هم که داده بوده همکارمون هم عنوانشون اشتباه نوشتن هم درخواستشونو و آموزشی از طرف ایشون نبوده

برا در خواستتون تاپیک جداگانه بزنین

موفق باشید

موضوع بسته شد

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...