رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل بریک شدن با فریمور همه برند با چیپست mtk برای اولین بار ازجی اس ام دولوپر

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

بدون مقدمه چینی و گرفتن وقت شریفتان بریم سر اصل مطلب

بعد از رایت فلش که گوشی بریک شد و رام های دیگه هم قابل رایت نشد این آموزش رو دنبال کنید..

۱-فلش تول رو باز کنید…(بهتره با نسخه SP FLASHTOOL V3.1..SECBOOT انجام دهید)

۲-رامی که روی گوشی رایت کردید رو در فلش تول قرار بدید…

Snapshot_2015-02-09_051312.png

۳-گزینه فرمت رابزنید….

۴-در این قسمت از گزینه MANUAL FORMAT استفاده کنید…

Snapshot_2015-02-09_051331.png

۵-تمام

حالا رام مخصوص گوشی را می توانید رایت کنید.

کپی برداری اکیدا ممنوع

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

ایلیا جان ممنون بابت اطلاعات خوبت اما یک سوال .با فرمت به این شکل مشکل سریال برای گوشی پیش نمیاد؟ چون من این ایراد رو با رایت فایل secro-sin و اسکاتر خودش رفع کردم که سریال پروند و با بدبختی ترمیم کردم.

لینک ارسال
سلام

ایلیا جان ممنون بابت اطلاعات خوبت اما یک سوال .با فرمت به این شکل مشکل سریال برای گوشی پیش نمیاد؟ چون من این ایراد رو با رایت فایل secro-sin و اسکاتر خودش رفع کردم که سریال پروند و با بدبختی ترمیم کردم.

سلام

سریال های سری MTK به راحتی با نرم افزار (mtkdroid) و یا باکس (ولکانو و .... ) قابل حله =))

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

درود بر شما.....

با استفاده از این روش اگر دقت کنید اون بخش هایی که رام رایت شده(یعنی ادرس preloader ) رو کلا اریز میکنه....و این باعث میشه کاربر بتونه دوباره رام دلخواه رو رایت کنه...به اون بخش هایی که عرض کردید اسیب نمیرسونه...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام

سریال های سری MTK به راحتی با نرم افزار (mtkdroid) و یا باکس (ولکانو و .... ) قابل حله =))

علی جان ممنون البته اون مورد که من زدم یه جی610 بود که هر کار کردم با ام تیکی دروید تولز ترمیم نشد و باکس چینی هم ندارم با بدبختی ترمیمش کردم .

درود بر شما.....

با استفاده از این روش اگر دقت کنید اون بخش هایی که رام رایت شده(یعنی ادرس preloader ) رو کلا اریز میکنه....و این باعث میشه کاربر بتونه دوباره رام دلخواه رو رایت کنه...به اون بخش هایی که عرض کردید اسیب نمیرسونه...

موفق باشید

ممنون ایلیا جان البته اون گوشی که من زدم خاموش بود و فلش نمیشد که با این کار فلش شد حالا پریدن سریالش کار این فایل بود یا نه از قبل مشکل داشت رو نمیدونم ولی دیگه از این فایل استفاده نکردم.

یه سوال دیگه اینکه ادرس فرمت رو دستی باید وارد کنیم یا خود برنامه از روی اسکاتر این منطقه رو اتومات انتخاب میکنه؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
علی جان ممنون البته اون مورد که من زدم یه جی610 بود که هر کار کردم با ام تیکی دروید تولز ترمیم نشد و باکس چینی هم ندارم با بدبختی ترمیمش کردم .

ممنون ایلیا جان البته اون گوشی که من زدم خاموش بود و فلش نمیشد که با این کار فلش شد حالا پریدن سریالش کار این فایل بود یا نه از قبل مشکل داشت رو نمیدونم ولی دیگه از این فایل استفاده نکردم.

یه سوال دیگه اینکه ادرس فرمت رو دستی باید وارد کنیم یا خود برنامه از روی اسکاتر این منطقه رو اتومات انتخاب میکنه؟

درود دوباره...

با چیدن اسکاتر رامی که گوشی را بریک کرده اتوماتیک فلش تول ادرس رو شناسایی و فرمت میکنه ...

موفق باشید

لینک ارسال
سلام

با يرنامه يا با ولكانو ترميم سريال كني دوباره رست بزني سريال ميپره

ولي با sigma شنيدم اگه رايت كني ديگه پاك نميشه

موفق باشيد

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با يرنامه يا با ولكانو ترميم سريال كني دوباره رست بزني سريال ميپره

ولي با sigma شنيدم اگه رايت كني ديگه پاك نميشه

موفق باشيد

علت اصلی اینکار هم اینه که باکس sigma میره فایل nv گوشی رو دستکاری میکنه...

ولی وولکانو فقط بخش سریال به صورت موقتی رو بالا میاره و مدلایی که بخش nv خراب باشه نمیتونه کاری انجام بده...

موفق باشید

لینک ارسال

درود

بر بزرگان جی اس ام

برای فلش هواوی بهترین راه برای فلش قبل فرمت بوت زدن میباشد بعد فرمت و فلش کامل روت با کینگ روت و ام تی کاتولز یا باکس ولکانو میشه سریال رو حل کرد

موفق پیروز باشید

سعي ما اينست كه دوستان همكار در رفاه باشند و مشكلي تو جي اس ام نداشته باشند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...