رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد گوشی htc 8s

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همکاران گرامی:

من گوشی HTC 8S هست چند روزه که تو برنامه windows insader دارم این پیام رو مشاهده میکنم :

wp_ss_20150518_0001.jpg

به نظر شما یعنی ویندوز 10 اومده براش

اما هیچ دانلود یا آپدیتی ندارم فعلا

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال

ما که چیزی توی اون تصویر ندیدیم ولی ویندوز ایناید کلا برای دریافت وینفون 10 در حالت دولوپری هست و خیلی ها الان دارن با 10 کار میکنند منتها نسخه در حال تسته و پر باگ .در حال حاضر وینفون 10 رسمی وجود نداره.

لینک ارسال
ما که چیزی توی اون تصویر ندیدیم ولی ویندوز ایناید کلا برای دریافت وینفون 10 در حالت دولوپری هست و خیلی ها الان دارن با 10 کار میکنند منتها نسخه در حال تسته و پر باگ .در حال حاضر وینفون 10 رسمی وجود نداره.

درود شهرام جان درست فرمایش کردن البته فقط گوشی هایی که با ویندوز 8.1 اومدن به 10 اپدیت میشدن

ولی یه وشبود بقیه گوشی ها مثلا 820یا 920 روهم اپدیت میکردیم که بسته شده

لینک ارسال

شما درست میگید لازمه دریافت وینفون 10 دولوپری داشتن وینفون 8.1 به اضافه اپدیتهاش بود ولی گوشیهایی هم که این اپدیتها رو دریافت کرده بودند هم میتونستند وین 10 رو دریافت کنند .البته کلا اچ تی سی هیچ چیزش مثل ادمیزاد نیست و اینایی که گفتم برای سری لومیا هست و اچ تی سی رو دقیق نمیدونم چی به چیه چون شرکت کرمکی هست .همه وینفونها از 8 به بعد فارسی پیش فرض دارند اما اچ تی سی نمیذاره.:-??

لینک ارسال

والا این عکسو که من رفتم تو نخش نوشته شما بزودی ویندوز 10 پیش نمایش را دریافت خواهید کرد. ولی هنوز خبری نیست

در ضمن من دیشب اینو دیدم به محض تایید کردن پیغام گوشی ریشت شد و وقتی بالا اومد یه آپدیت حدودا 7 مگی در یافت کرد و نصب شد اما دیگه ادامه نداد برای وین فون 10

در ضمن من الان روی 8.1 هستم اونم دولوپری

امیدوارم هرچه سریعتر وین 10 بیاد

پیشرفت قابل توجهی داشته مثلا اینکه نصب کنم اطلاع رسانی میکنم

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...