رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل Fastboot و Flashmode گوشی های سونی و سامسونگ در Windows 8.1

ارسال های توصیه شده

همانطور که میدانید در ویندوز 8.1 کامپیوتر گوشی را نمی شناسد و حتی در Device Manager خطای 43 نمایش میدهد

به نصب این بسته از سایت ماکروسافت مشکل شما حل خواهد شد

114.jpg

https://support.microsoft.com/en-us/kb/2917929

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

از اونجایی که چند ساله کارمه نرم افزار ، پیشنهاد من به همه نرم افزارن کار ها اینه که ویندوز 8.1 نریزن حتی با وجود درست کردن مساله درایور ها ، بسیاری از نقص ها هستش که تو ویندوز 7 پیدا نمیشه و بیشتر برنامه های قدیمی که ما کار میکنیم با 7 بیشتر خوانایی دارن تا ویندوز 8 یا 8.1

تجربه شخصی هستش

لینک ارسال

با سلام

بنده با بیشتر ویندوزها کار کردم اما بهترین ویندوز که در حال حاضر هم ازش استفاده میکنم 8 64 بیت هستش البته 64 بیت بودنش به خاطر اینه که 32 بیت رم بالای 3.4 را نمیشناسه باکسهایی که همزمان استفاده میکنم

atf

best

mt

jaf

z3x

bst

volcano

sigma

riff

setool

به غیر از باکس های کرک شده و برنامه ها.کوچکترین تداخلی بین باکس ها و درایورهاشون بوجود نمیاد درحالی که روی ویندوز 7 برای درایورهای اسمارت کارت و دیگر درایورا دچار مشکل میشدن

لینک ارسال
با سلام

بنده با بیشتر ویندوزها کار کردم اما بهترین ویندوز که در حال حاضر هم ازش استفاده میکنم 8 64 بیت هستش البته 64 بیت بودنش به خاطر اینه که 32 بیت رم بالای 3.4 را نمیشناسه باکسهایی که همزمان استفاده میکنم

atf

best

mt

jaf

z3x

bst

volcano

sigma

riff

setool

به غیر از باکس های کرک شده و برنامه ها.کوچکترین تداخلی بین باکس ها و درایورهاشون بوجود نمیاد درحالی که روی ویندوز 7 برای درایورهای اسمارت کارت و دیگر درایورا دچار مشکل میشدن

گوشی های htc در ویندوز 8 و 8.1 ساپورت نمی شوند - مخصوصا در فست بوت!!!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...