رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دریافت کد آنلاک بوتلودر هواوی در کوتاه ترین زمان

ارسال های توصیه شده

سلام من همیشه با ایمیل کدا دریافت میکردم از دیروز کدا نمیفرسته زحمت اینم بکشین ببینین میشه تشکر

product model :Huawei Ascend G630-U10

S/N:H3L7S15325006177

IMEI:867256021001383

Product ID:08631935

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 2 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
hol-u19

imei:867353026733647

sn:t4sbbbba542111101

پردوکت ای دی نمیده متاسفانه....

سلام در گوشی های مثله هانر 4c

هر کاری میکنم پرداکت ایدی نمیده

چکار میشه کرد

دوستان یکی زحمت بکشه کد انلاک بده ............براhol-u19

درود بر شما ...

چیپست مدیاتیک قطعا با کد انلاک نمیشه و برای انلاک کردن بوتلودر گوشی باید فایل بوت انلاک شود ، شما میتوانید در بخش vip سفارش ثبت کنید تا فایل جهت انلاک کردن بوتلودر در اختیار شما قرار گیرد.

بدرود

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود بر شما ...

چیپست مدیاتیک قطعا با کد انلاک نمیشه و برای انلاک کردن بوتلودر گوشی باید فایل بوت انلاک شود ، شما میتوانید در بخش vip سفارش ثبت کنید تا فایل جهت انلاک کردن بوتلودر در اختیار شما قرار گیرد.

بدرود

استاد ممنونم منتها من تو اون بخش نیسم .فقط یه سریال میخوام ترمیم کنم این همه مراحل......روت نمیشه .....لطفا راهنمایی دیگه اگه امکانش هست ....

irgsm

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
استاد ممنونم منتها من تو اون بخش نیسم .فقط یه سریال میخوام ترمیم کنم این همه مراحل......روت نمیشه .....لطفا راهنمایی دیگه اگه امکانش هست ....

درود بر شما ...

تا جایی که یادمه این مدل به راحتی با نرم افزار kingo root روت میشه . حالا اگر بیلدنامبر گوشی بالا باشه و روت نشه باید فایل بوت روت شده رایت کنید و چون اکانت vip ندارید و نمیتوانید سفارش کنید شما میتوانید به بیلد پایینتر دانگرید کنید و روت کنید . برای اینکار کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید.

- گوشی را با چه بیلدنامبری هست یادداشت کنید

- گوشی را با بیلد پایین فلش کنید

- اگر موقع بالا اومدن صفحه شطرنجی و سفید شد رام دوایس هر چی بود بالاتر از اون بیلدنامبر تهیه یا خود بیلد نامبر تهیه کنید

- فقط با تیک bootو preloader.bin و uboot بذارید و بقیه تیک ها را بردارید مشکل صفحه گوشی حل خواهد شد

- در اخر گوشی خود را روت کنید.

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...